Субота, 24 березня 2018

mizhhirya chust perechin svaljava tjachiv volovets irshawa berezniy vinogradiv rachiv berehovo muka4evo uzh horod

До уваги читачів Перечин онлайн, місцеві організації, політичні партії та установи! Для розміщення ваших публікацій, статтей та оголошень на сайті просимо надсилати інформацію на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

На сайті 780 гостей та відсутні користувачі

 

Наближається літо: Як оформити закордонний паспорт?

 

Практичні поради й відповіді на найактуальніші питання одержання закордонного паспорта

Наближається сезон відпусток, і питання "Де, як і за скільки зробити закордонний паспорт?" стають як ніколи актуальними.

Укрінформ знайшов відповіді на ці запитання.

Куди саме йти, щоб одержати закордонний паспорт?

Для оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон потрібно звернутися до будь-якого підрозділу міграційної служби, незалежно від місця проживання. Разом з тим можна звернутися до Центру обслуговування громадян «Паспортний сервіс ДП «Документ», що належить до сфери управління ДМС України або у будь-яку комерційну структуру, яка займається закордонними паспортами.

Проте, слід зазначити, що перший закордонний паспорт у формі картки оформлюється виключно за місцем реєстрації.

Строк дії паспорту для громадян віком до 16 років - 4 роки, для громадян віком понад 16 років - 10 років з дати видачі.

1. Які документи потрібно взяти з собою?

Щоб зробити та отримати закордонний паспорт, необхідно взяти з собою паспорт громадянина України, а для особи, яка не досягла 16 років - свідоцтво про народження, довідку про присвоєння ідентифікаційного номера і прийти у підрозділ ДМС або у «Паспортний сервіс». Там потрібно подати заяву на отримання закордонного паспорта, квитанцію про сплату цієї адміністративної послуги та бланка паспорта, а також квитанцію про сплату державного мита. Сфотографують вас на місці.

2. Скільки коштуватиме закордонний паспорт?

Вартість паспорта залежить від термінів оформлення і від того, який паспорт нам потрібен (без електронного чіпа чи з електронним чіпом, тобто біометричний).

У вартість оформлення закордонного паспорта входить:

1) держмито - 170 грн;

2) вартість бланка: з електронним чіпом - 304,32 грн; без електронного чіпа - 238, 32 грн;

3) вартість послуг - 87,15 грн;

У випадку оформлення документа терміново протягом 7 робочих днів, сума державного мита та вартості адміністративної послуги подвоюється і складає відповідно 340 грн та 174,30 грн.

Таким чином, закордонний паспорт з електронним чіпом у разі оформлення протягом 20 робочих днів обійдеться в 561,47 грн, без чіпа - в 495,47 грн.

Термінове оформлення протягом 7 днів з електронним чіпом - 818,62 грн, без чіпа - 752,62 грн.

3. Як оформити закордонний паспорт для дитини?

З 1 квітня 2015 року Державна міграційна служба України припинила виготовлення проїзних документів дитини для виїзду за кордон та вписування дітей в закордонні паспорти батьків. Тобто, тепер для подорожі за кордон з дитиною, або ж коли дитина подорожує сама, вона повинна мати повноцінний закордонний паспорт. Видані раніше проїзні документи будуть дійсні протягом трьох років.

Необхідні документи для виготовлення закордонного паспорта для дитини:

1) заява, подається особисто (у віці від 16 до 18 років) або законним представником;

2) квитанції про оплату вартості адміністративної послуги та вартості бланка;

3) довідка про присвоєння ідентифікаційного коду дитині (при наявності);

4) письмова заява-згода двох батьків, написана у присутності особи, яка приймає документи на оформлення паспорта. Нотаріально завірений дозвіл від одного з батьків на оформлення закордонного паспорта дитини (якщо документи подає хтось один із батьків). У разі, коли батьки не перебувають у шлюбі між собою, заяву подає той із них, з ким проживає дитина. За наявності заперечень одного з батьків документ може бути оформлено на підставі рішення суду;

5) паспорт громадянина України (для батьків), а на дітей, які не досягли 16-річного віку - свідоцтво про їх народження (після прийняття документів повертається);

6) три фотокартки (для дітей до 12 років) розміром 3,5х4,5 см та одна фотокартка розміром 10х15 см для внесення відцифрованого зображення дитини шляхом сканування.

4. Яка вартість закордонного паспорта дитини?

Державне мито при виготовленні закордонного паспорта для дітей не стягується, тож вартість паспорта з електронним чіпом у разі оформлення протягом 20 робочих днів буде 391,47 грн (87,15 грн складає оплата послуг, 304,32 грн - вартість бланка закордонного паспорта з чіпом);  паспорт без чіпа - 325,47 грн (87,15 грн - оплата послуг, 238,32 грн - вартість бланка закордонного паспорта без чіпа).

5. Чи є інші варіанти отримати закордонний паспорт?

Якщо робити паспорт у підрозділах ДМС, то ця послуга обійдеться дешевше, проте потрібно буде вистояти у черзі.

Наразі для того щоб спростити одержання громадянами адміністративних послуг в ДМС запроваджено електронну чергу:

- через офіційний веб-сайт ДМС (онлайн) на обрану вами і доступну в системі дату та час (не більше, ніж за два тижні вперед);

- через термінал у територіальному підрозділі ДМС;

- через термінал у територіальному підрозділі ДМС у поточну чергу (на сьогодні).

Після постановки в чергу повинно надійти SMS повідомлення, у якому буде номер черги та час прийому. Номер кабінету (вікна) з'явиться на електронному табло у підрозділі у час прийому.

Для отримання послуги в обраний час необхідно мати при собі всі документи, включаючи квитанції про оплату встановлених законодавством платежів. Оплатити послуги можна у будь-якому банку або безпосередньо у підрозділі ДМС, для цього необхідно прибути за 15-20 хвилин до обраного часу та звернутися до оператора терміналу оплати.

Розрахувати вартість послуг та зробити виписку рахунків з реквізитами можна також наофіційному сайті ДМС України.

Оформити закордонний паспорт можна в Центрах обслуговування громадян «Паспортний сервіс». Тут документи подаються протягом 10-30 хвилин, а послуга сплачується на місці. Через деякий час надходить SMS, залишається прийти і забрати свій паспорт. Однак вартість послуг тут дещо дорожче. Так паспорт без електронного чіпа у разі оформлення протягом 20-ти робочих днів буде коштувати 845,47 грн, з електронним чіпом - 911,47 грн. Вартість оформлення у терміновому режимі, протягом 7 днів, обійдеться у 1168,62 грн якщо паспорт з чіпом і 1102,62 грн - якщо паспорт без чіпа.

Водночас обіцяють термінове оформлення паспорта без черг і комерційні структури. Всі турботи пов'язані із оформленням документів вони беруть на себе. Тут вартість паспорта буде в й кілька раз дорожче, ніж в державних структурах. Так закордонний паспорт без електронного носія у разі оформлення протягом 7 робочих днів буде коштувати щонайменше 1500 грн, з електронним носієм - 1600 грн. Протягом 20-ти днів з електронним носієм близько 1000 грн, без електронного носія - 900 грн.

6. В які країни можна поїхати, маючи лише закордонний паспорт?

Маючи закордонний паспорт, українці можуть їздити без віз у понад 40 країн світу.

Це -  Азербайджан, Албанія (до 90 діб), Антигуа і Барбуда (до 30 діб), Аргентина (до 90 діб), Білорусь (до 90 днів, на даний час можливо із паспортом громадянина України), Боснія і Герцеговина (до 30 діб), Бразилія (до 90 діб), Бруней Даруссалам (до 30 діб), Вануату (до 30 діб), Вірменія (до 180 днів), Гаїті (до 90 діб), Гватемала (до 90 днів),  Гондурас (до 90 днів), Гонконг (до 14 діб), Грузія, Домініка (до 21 дня), Домініканська Республіка (90 днів), Еквадор (90 днів), Самоа, Ізраїль (до 90 днів), Казахстан (до 90 діб), Киргизстан (до 90 діб), Македонія (до 90 діб), Малайзія (до 30 діб), Мікронезія (до 30 днів), Молдова, Монголія, Намібія (до 90 діб), Нікарагуа (до 90 діб), Ніуе, Острови Кука, Палестина, Панама (до 90 діб), Парагвай (до 90 діб), Перу (до 183 діб), Росія (до 90 днів), Сальвадор (до 90 діб), Самоа (60 діб), Сейшельські острови (до 30 діб), Сент-Вінсент і Гренадини (до 30 днів), Сербія (до 30 днів), Свазиленд (до 30 днів), Таджикистан (до 90 діб), Туніс, Туреччина (до 60 діб), Узбекистан (до 90 днів), Чилі (до 90 діб), Чорногорія (до 90 діб), Ямайка (до 30 діб).

7. В яких країнах можна оформити візу на кордоні?

Країни, в яких українці можуть оформити візи в аеропорту після прибуття: Барбадос (до 28 діб), Болівія, Бурунді, Бутан (попередньо узгодити з імміграційною службою), В'єтнам (можливе, попередньо узгодити з імміграційною службою), Гана (попередньо узгодити з імміграційною службою), Гвінея-Бісау, Гренада (попередній дозвіл),  Джибуті, Домініка, Домініканська Республіка, Єгипет, Замбія, Йорданія, Кабо-Верде, Коморські острови, Лаос (можливе), Ліван, Маврикій, Мавританія (можливе) Мадагаскар, Макау, Малі, Мальдіви, Мозамбік, Непал, ОАЕ (можливе, попередньо узгодити з імміграційною службою), Палау, Сан-Томе і Принсипі (можливе, попередньо узгодити з імміграційною службою ), Сент-Кіттс і Невіс (можливе, попередньо узгодити з імміграційною службою), Східний Тимор, Суринам (можливе, попередньо узгодити з імміграційною службою), Таїланд (до 15 днів), Танзанія, Того, Тонга, Тувалу, Туніс, Уганда, Фіджі.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Loading...

ФОТОРЕПОРТАЖ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

Пряма трансляція телеканалу "112 Україна"

Останні коментарі

 • What a data of un-ambiguity and preserveness of precious familiarity regarding unpredicted feelings.

  Детальніше...

   
 • I read this article completely regarding the comparison of hottest and earlier technologies, it's ...

  Детальніше...

   
 • Купить Флешки Corsair в интернет-магази не «ЦиFры» - выгодно: низкая цена , продажа в кредит, гарантия ...

  Детальніше...

   
 • Тема в разделе F.A.Q. и Тех.поддержка по The Sims Medieval , Запуск программы невозможен, так как ...

  Детальніше...

   
 • Good day! Do you use Twitter? I'd like to follow you if that would be okay. I'm definitely enjoying your ...

  Детальніше...

   
 • loan mowing is essential as sufficiently born at midnight dirty by megan hart epub: pfamaqa.sms.morris.com/.../ ...

  Детальніше...

   
 • USA news We n we publish all of them fresh and topical facts Russia, analytics experts. All negative ...

  Детальніше...

   
 • I just couldn't depart yohr site before suggesting that I really enjoyed the standard info an indijvidual ...

  Детальніше...

   
 • [Архив] Sintiklia's creations Мастерские The Sims 3 . Платье чем-то напоминает платья от Эль Сааб ...

  Детальніше...

   
 • Шторы жалюзи тюль для симс 3 скачать бесплатно шторы; Шторы тюль декор - каталог файлов - love-sims ...

  Детальніше...

   
 • Летняя рыбная ловля доставляет шанс пускать в ход любые снасти, т.к. в связи с завершением весеннего ...

  Детальніше...

   
 • 2) Amêndoas: Elas são ricas em proteínas e fibras. Here is my webpage ... dieta intermediaria ...

  Детальніше...

   
 • Про людей которые в чуваки залезали внутрь каких то роботов , Мультики художник мультфильма жил был пес ...

  Детальніше...

Новини партнерів

Погода, Новости, загрузка...

Ми в соц. мережах

Каталог
сайтів України

український каталог