Понеділок, 11 грудня 2017

mizhhirya chust perechin svaljava tjachiv volovets irshawa berezniy vinogradiv rachiv berehovo muka4evo uzh horod

До уваги читачів Перечин онлайн, місцеві організації, політичні партії та установи! Для розміщення ваших публікацій, статтей та оголошень на сайті просимо надсилати інформацію на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

На сайті 1519 гостей та відсутні користувачі

У німецькому місті Бонн закінчилися 23 переговори ООН щодо зміни клімату. Це наймасштабніший захід із усіх, які колись відбувалися в Німеччині.Цього року делегації працювали не тільки над планом боротьби зі зміною клімату, а й закликали врахувати гендерний аспект у кліматичних змінах. Головна мета такого заклику ? показати, що вплив клімату на жінок непропорційно сильніший, аніж вплив на чоловіків. Саме жінки більше страждають від метеоумов, більше залучені до сільського господарства й частіше стають кліматичними мігрантками разом із дітьми.
У Бонні прийняли «План дій щодо гендерної рівності», який містить 16 заходів, необхідних до виконання протягом наступних двох років. Боннські гендерні плани повинні забезпечити участь жінок у всіх проектах, а також у прийнятті рішень на міжнародному та національному рівнях.
«Повага» зібрала коментарі українських експерток про причини та наслідки вразливості жінок через зміну клімату.
СофіяСадогурська, кліматична координаторкацентру екологічнихініціатив «Екодія» 
Кожного року кількість стихійних явищ і катаклізмів зростає, що впливає передовсім на найбідніші та незахищені прошарки населення. За статистикою, більша частина населення, що живе за межею бідності, – саме жінки.  Це світова тенденція, є навіть відповідний термін – «фемінізація бідності».
Ситуацію ускладнює ще й той факт, що жінки та діти в 14 разів більше ризикують померти під час природних катаклізмів, зокрема ? спричинених зміною клімату. Загибель жінок ?  61% відсоток смертей від циклону Наргіс у М’янмі (2008 рік), 70-80% унаслідок руйнівного цунамі в Індійському океані (2004) та 91% всіх смертей через циклон 1991 року в Бангладеш.
Крім того, жінки дуже часто залучені до діяльності саме в тих галузях, які більшв разливі до глобальних кліматичних змін. Наприклад, у сільському господарстві підвищення глобальної температури, опустелювання та посухи зменшують урожаї, призводять до серйозних економічних втрат та підіймають питання продовольчої безпеки. Звичайно, це впливає на цілі громади, особливо у країнах, що розвиваються. Проте саме жінки складають 45-80% робочої сили в сільському господарстві, саме вони першими відчувають на собі негативні наслідки кліматичних змін.
Такі критичні зміни клімату призводять до серйозних соціально-економічних проблем і появи кліматичних мігрантів. Це люди, які змушені покинути домівки через процеси опустелювання, відсутність доступу до питної води, підняття рівня океану тощо. Нині жінки та діти складають майже 80% усіх кліматичних мігрантів. Кількість кліматичних біженців буде зростати, за оцінками експертів, до 2050 року вона може сягнути 150 мільйонів.
Якщо тема гендеру й зачіпається в офіційних документах, пов’язаних із кліматичною політикою, то найчастіше в контексті визначення жінок як найвразливішої щодо зміни клімату категорії населення.
Одним із важливих меседжів цьогорічних переговорів був посил про те, що варто розглядати жінок не тільки як жертв кліматичних змін, а насамперед – як агентів змін, як рушійну силу, що має великий потенціал утілювати нові підходи та аспекти у кліматичну політику на глобальному та локальному рівнях. Дуже цікаво було спостерігати, що саме теми гендерної рівності та жіночої партисипації викликали солідарність і готовність до спільних дій серед учасників та учасниць цьогорічної кліматичної конференції.
Хоча наразі середня кількість жінок в офіційних делегаціях становить близько третини, інтерес до цієї теми та загальносвітові тенденції дають надію, що найближчим часом ситуація буде змінюватися. Очевидним є те, що без рівноправного залучення жінок у процеси кліматичної політики на всіх рівнях досягнення амбітних цілей щодо збереження планети є просто неможливим.
СвітланаКраковська, членкиняМіжурядовоїгрупиекспертівзізміникліматувідУкраїни, старшанауковаспівробітницяУкраїнськогогідрометеорологічногоінституту ДСНС України та НАН України
Найперше зміна клімату впливає на здоров’я жінок, тому що жінки більш вразливі до метеоумов. Якщо говорити про кількість екстремальних погодних явищ (аномальні спеки, урагани, затяжні сезони дощів, стрибки температур), то в таких ситуаціях жінки від природи часто слабші фізично.
Як правило, саме жінки відповідають за здоров’я дітей, тому вони відчуватимуть більшу відповідальність за сім’ю в надзвичайній ситуації.
Є багато досліджень, які підкреслюють важливість освіти в житті жінок, і стосуються вони здебільшого африканських країн. Ідеться про те, що жінки  з освітою раціональніше ведуть справи, навіть домашнє господарство, і скорочують кількість викидів вуглекислого газу.
На жаль, наразі в Україні немає досліджень щодо впливу зміни клімату на здоров’я людей. Цей вплив непросто виокремити, тому що він не завжди прямий. До прикладу, коли під час бурі падають дерева, ми бачимо прямі наслідки. Коли ж пройшла хвиля тепла, а після неї ще довго хворіють люди, зростає смертність, то потрібно багато даних, щоб визначити, чи було це спровоковано хвилею тепла.
Останні дослідження показують, що від хвиль тепла влітку найбільше страждають жительки міст, а в Україні більшість населення живе якраз у містах. Європейські дослідження продемонстрували, що найбільше від наслідків спеки страждають жителі та жительки найвищих поверхів багатоповерхівок.
Оксана Алієва, координаторкапрограми «Зміниклімату іенергетичнаполітика» Фонду іменіГайнріхаБьолля в Україні
Учені з різних регіонів планети сходяться на тому, що жінки вразливіші щодо наслідків зміни клімату, аніж чоловіки. Адже зміна клімату має сильніший вплив на ті верстви населення у всьому світі, які найбільш залежать від природних ресурсів, мають менше засобів для реагування на небезпечні природні явища (посуха, повені та урагани) й адаптації.
Жінки в усьому світі зазвичай стикаються з більш високими ризиками внаслідок зміни клімату в умовах бідності. Нерівна участь жінок у процесах прийняття рішень і ринку праці часто заважають їм повноцінно брати участь у плануванні розвитку, прийнятті політичних рішень, пов’язаних із кліматом,
Наслідки зміни клімату проявляються по-різному в різних регіонах, але їх можна класифікувати: збільшення числа посух, теплових хвиль, збільшення кількості природних катаклізмів, наприклад, повеней та ураганів тощо. Важливо, що ці наслідки не однаково впливають на всі категорії та групи населення. Уявімо собі ситуацію, хто більш вразливий при загрозі урагану: сорокарічний чоловік-бізнесмен із власним бункером-сховищем чи пенсіонер/ка?
Інший приклад: нестача питної води в регіоні. Тоді жінки, які, на жаль, досі в багатьох випадках самотужки несуть відповідальність за ведення побуту, мають витрачати більше часу й ресурсів, щоб забезпечити своє господарство водою. Це стосується й харчів.
Так і зі збільшенням числа катастрофічних природних явищ: жінки, особливо з дітьми, мають дбати про безпеку й ресурси не тільки для себе. Що особливо складно, адже в умовах надзвичайних ситуацій збільшується кількість випадків мародерств, пограбувань та інших злочинів.
В Україні, наприклад, сільські жінки займаються обробкою присадибних ділянок чи утриманням домашньої худоби. Це непросто в умовах зміни клімату, посух на півдні країни й повеней на заході, непередбачуваності та складності прогнозування погодних явищ.
Є світові практики поліпшення ситуації. Іноді в рамках реалізації проектів зі скорочення викидів парникових газів чи адаптації до змін клімату однією з основних цілей проекту виконавці ставлять саме покращення становища жінок у регіоні впровадження проекту чи зменшення гендерних дисбалансів загалом. Важливо пам’ятати, що описана проблема виникла через тривале пригнічення прав жінок та нинішній гендерний розрив.
Тому вирішення проблеми може починатися навіть не зі специфічних, пов’язаних із кліматом, заходів. Хорошими прикладами, коли реалізації кліматичних проектів сприяє поліпшення становища жінок, є встановлення систем крапельного зрошення в посушливих регіонах, що заощаджує час та сили. Або створення жіночих енергетичних кооперативів на базі відновлюваної енергетики в місцях, де існують проблеми із забезпеченням теплом чи енергією для приготування їжі, а жінки змушені витрачати час і сили на пошук енергетичних ресурсів.
Мар’яна Вербовська

1512730344 popi0wc35qvcsyg5qekqsh.r695x430

Порядок обрання або переходу на спрощену систему оподаткування платниками єдиного податку першої - третьої груп здійснюється відповідно до підпунктів 298.1.1 - 298.1.4 п. 298.1 ст. 298 Податкового кодексу України від 02.12.2010 р. № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі - ПКУ). Про це повідомляє Головне управління ДФС у Закарпатській області

Суб’єкт господарювання, який є платником інших податків і зборів відповідно до норм ПКУ, може прийняти рішення про перехід на спрощену систему оподаткування шляхом подання заяви до контролюючого органу не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного календарного кварталу.

Перелік відомостей, які зазначаються суб’єктом господарювання у заяві про перехід на спрощену систему оподаткування, визначено п. 298.3 ст. 298 ПКУ.

До поданої заяви додається розрахунок доходу за попередній календарний рік.

Таким чином, останнім днем подання заяви щодо переходу на спрощену систему оподаткування з 01.01.2018 р. та розрахунку доходу за попередній календарний рік є 15 грудня 2017 року.

Звертаємо увагу на те, що здійснити перехід на спрощену систему оподаткування суб’єкт господарювання може один раз протягом календарного року. 

Новорічний стіл, за яким збирається родина, родичі, друзі, незмінно багатий вишукуваннями. Господині прагнуть порадувати близьких людей кулінарними талантами, але не тільки смак, але і візуальна пишність частувань має значення. .І немає, мабуть, кращого способу втілити в життя креативний політ фантазії, ніж святкова випічка. Яким варіантам кондитери пропонують віддати перевагу святкуванню Нового 2018 року?передає Ukr.Media.
Білосніжна елегантність і червоний оксамит.
Традиційне червоно-біле поєднання однозначно ніколи не вийде з моди. Якщо свято витримано в класиці жанру, відповідна палітра оформлення випічки, будь то печиво, кекси, тістечка або торт, доведеться до речі. Дизайнери солодких шедеврів радять підтримати актуальну тенденцію мінімалізму, не захоплюючись зайвим художеством і багатством декору. Достатньо внести контрастні вкраплення на фон, прикрасити виріб одним великим малюнком або пограти з смугастим рішенням.

Бажаючи зробити десерт яскравим акцентом святкового столу, в якості основного кольору випічки вибирається, зрозуміло, червоний. Журавлинний бісквіт з сирною прошарком, делікатно политий білою глазур'ю, стане воістину незрівнянним і видовищним частуванням.
Розкішне застілля вимагає шикарної випічки, і найкраще із завданням впорається білосніжний торт на глянсовому фарфоровому блюді. Багатошаровий молочний чізкейк з ніжно-рожевою начинкою або повітряний бісквіт з йогуртовим кремом, посипаний кокосовою стружкою і прикрашений марципановою сніжинкою напевно збере масу компліментів.
Фруктово-ягідна казка безе
Ніжні ласощі безе ідеально для новорічного частування, викликаючи асоціації зі сніговими заметами. А поєднання з яскравими ягодами і шматочками фруктів надає десерту чудовий святковий вигляд.  Вибираючи дизайн випічки, можна віддати перевагу класичному або порційному рішенням, зробити смачну інтерпретацію різдвяного вінка з яскравим багатим декором або стилізацію а-ля «гранатовий браслет», використовуючи традиційну прикрасу або журавлину, вишню, суницю.

Забавна новорічна випічка
Веселі частування доречні не тільки за дитячим столом, вони покликані дарувати усмішку і святковий настрій. Щоб здивувати гостей ексклюзивним витвором, достатньо трохи винахідливості – пограти з формами, палітрою, змістом, і навіть знайомі рецепти зміняться свіжим новорічних виконанням. Наприклад, кекси у вигляді мішка з подарунками, в яких сюрпризом стане незвичайна начинка. Улюблені «Графські руїни» без особливої праці трансформуються в сніжну гору, на якій граються маленькі персонажі з мастики. І не потрібно боятися експериментів, якщо творчих талантів для створення хитромудрих композицій недостатньо: чим смішніше, тим краще, а головний показник – смачно.

Пряникова новорічна випічка
Ароматне частування для тих, хто не уявляє новорічні свята без запаху кориці, імбиру, мускату. Альтернативою традиційним фігурним пряникам стануть тістечка і торти з карамеллю або вершковим кремом, з кислими ягодами або цитрусовими часточками. Родзинка випічки – оформлення в невигадливо сільському стилі: відсутність помітних фарб і вигадливих прикрас. Ставка робиться на тематичний декор (імбирні будиночки, ялинки, чоловічки) і природничу тематику (фруктово-ягідні букети, вінки, хвойні гілочки і шишки). Пряниковий десерт – відмінний вибір для святкування з модним вінтажним антуражем.
Новорічні солодкі пироги
В продовження сільської тематики – дивовижні домашні пироги з начинкою. Тут господиня дозволяється дати волю фантазії і пристрастям, вибираючи форму, зміст і оформлення десерту. Обов'язкова умова – наявність журавлини. Зимняя ягода не тільки додає колоритну смакову нотку, але і виглядає дуже красиво і символічно (особливо зацукрована) зверху святкового частування.

Новорічні солодкі рулети
Черговий ретро привіт. Солодкий рулет – оптимальний вибір швидкого, красивого і смачного новорічного десерту. Коли немає часу або можливості для вишуканої прикраси випічки, досить зробити ставку на безпрограшне червоно-біле поєднання шарів з приголомшливим полуничним смаком. Додати веселі нотки у світлий ванільний бісквіт з вершково-масляним кремом допоможуть різнобарвні цукати і фігурна блискуча посипання.

Гороскоп на тиждень з 11 по 17 грудня 2017 року.Настала зима, а значить зараз всім знакам зодіаку важливо мати хороший імунітет, передає Ukr.Media. Ослабленим людям можуть загрожувати запальні та інфекційні хвороби. У першу половину тижня найбільше можуть турбувати застуди, ангіни та інші респіраторні захворювання. Цей час добре підходить для лікування нетрадиційними методами, за допомогою екстрасенсорики і різних психотехнік. З другої половини тижня може турбувати проблеми з легенями та бронхами. Але це також непоганий час для зміцнення здоров'я за допомогою помірних фізичних навантажень і загартовування. На енергетику багатьох може позитивно впливати спілкування у великій компанії.
 Овен
Багато клопоту в цю грудневу тиждень Овнам може принести нерухоме майно. Але у вас буде можливість вирішити проблеми, пов'язані з ним або з податками. В даний час можуть бути доходи від керівної роботи і від використання творчих талантів. Непоганий період для реклами, навчання, діяльності в області спорту. У грошових справах допоможе інтуїція, вбереже від ризикованих вчинків, які ведуть до матеріального збитку. Середина тижня сприятлива для великого бізнесу, масштабних справ.
 Телець
Зараз Тельцям треба більше дбати про своє здоров'я, оскільки життєві сили дещо знижені. Потурання шкідливим звичкам і надмірності в задоволеннях можуть більше нашкодити організму, ніж важка робота. Можливі травми, запалення, гінекологічні проблеми, є ризик стати жертвою насильства. Серце і систему кровообігу теж вимагають дбайливого відношення. Варто впорядкувати харчування, зменшити кількість шкідливих для вас продуктів.
 Близнюки
Сприятливий період для медичних і косметичних процедур. Якщо ви давно планували похід до лікаря або косметолога, то зараз настає слушний час. Тим, хто захоплений вивченням таємних наук, осягненням секретів і загадок, зараз відкриваються хороші можливості для пізнання і самовдосконалення. У роботі вас зараз чекає успіх. Керівникам буде легше спілкуватися з підлеглими. В цей час у вас може зав'язатися роман з колегою по роботі.
 Рак
Прагнення до збагачення може збігатися з інтересом до езотерики, цілительству і іншим не дуже матеріальним речам. Якщо ви є фахівцем у таких професіях, заробите завдяки здібностям і зусиллям. Непогано піде і робота з інформацією, у сфері послуг. У підприємництві досягти успіху допоможе хоробрість і везіння, оскільки можливий ризик. Робота за наймом вимагає дипломатії і акуратності, як у словах, так і в роботі. У всіх справах, що стосуються грошей, вам допоможуть порадою близькі.
 Лев
Напружена Львів тиждень, несуча підвищені фізичні та психічні навантаження, що вимагає постійного контролю над собою. Захворювання можуть відбуватися від необережності, непомірності і нерозсудливості і протікати бурхливо і швидко, часто з високою температурою. Уважніше треба бути і дрібних травм: порізів, подряпин, опіків, щоб не допустити запалення. Перенапруження може погано відображатися на нервовій системі.
 Діва
На цьому тижні багато представників знаку отримають можливість розкрити свій творчий потенціал. Для тих, хто займається наукою і спортом, це також сприятливий період. Час буде сприяти розширенню різних сфер вашого життя. Якщо у вас є можливість відправитися в подорож — зробіть це зараз. Поїздка відкриє вам нові горизонти. Також зараз ви можете знайти вірних друзів і однодумців або зрозуміти, що ваші стосунки з коханою людиною побудовані на дружбі і вірності.
Ваги
Матеріальні успіхи багато в чому будуть залежати від вміння налагоджувати і підтримувати стосунки. Навіть якщо робота несильно пов'язана із спілкуванням. У цей період загострення відносин з товаришами по службі загрожує проблемами, які можуть вести до матеріального збитку. І навпаки, підтримка колективу посприяє зміцненню матеріального становища. Судові процеси затівати небажано.
 Скорпіон
Є ризик отримання тілесних ушкоджень в результаті конфлікту чи необережності в дорозі. Захворювань більше схильна статева і видільна системи. Але при цьому можливе швидке відновлення сил, якщо тільки ваш організм ослаблений надмірними навантаженнями і шкідливими звичками. У середині тижня особливо шкідливо спиртне, воно може викликати проблеми з психікою та нервовою системою, погано позначитися на розумових здібностях. В цей час корисно більше спілкуватися з домашніми тваринами, займатися спортом. У вихідні уникайте натовпу.
 Стрілець
У цей період можливе невелике погіршення здоров'я — бережіть горло, шию, вуха. Однак для лікування це час сприятливий. Якщо ви відкладали похід до лікаря, то зараз найкращий час для того, щоб його здійснити. На цьому тижні ви можете зайнятися духовними практиками або вивченням «таємних» наук. Що стосується роботи, то зараз у вас є шанс просунутися по службових сходах, завоювати довіру старших за посадою, знайти підтримку і протекцію. Також це гарний час для влаштування на роботу.
 Козеріг
Непоганий час для початку бізнесу, планування масштабних фінансових заходів, вирішення питань, пов'язаних зі спадщиною, податками, страхуванням. Прибуток може принести і діяльність в області астрології, езотерики, психологічного консультування. Фінансові проблеми можуть бути з-за марнотратства партнерів або неправильного управління спільним майном. Можливі витрати на красу, одяг, дорогі речі. На початку тижня не варто купувати техніку.
 Водолій
Час травмонебезпечне, слід уникати надмірних фізичних навантажень і не ходити по місцях, де на вас можуть напасти агресивні люди або тварини. Хвороб вам буде легше уникнути, але не виключені запальні процеси, якщо ви будете ставитися до дрібних травм і не забезпечувати стерильність. Якщо є проблеми з печінкою, варто сісти на щадну цей орган дієту.
 Риби
В цей час ви зможете вирішити навіть найскладніші завдання завдяки винахідливості і інтуїції. Також сприяння і допомогу вам можуть надати друзі і знайомі. Сприятливий період для встановлення дружніх зв'язків і нових знайомств. Зараз у вас може прокинутися дух дослідника і винахідника. Якщо ви давно хотіли відправитися в подорож, то зараз настає сприятливий час. Ви можете зайнятися вивченням інших культур і істотно розширити горизонти свого сприйняття. Час сприятливий для науки і творчості.
??
 
 

Топ різдвяних фільмів, які піднімуть настрій
Найкращим супроводом до святкового приготування стане хороше різдвяне кіно Ми підготували для вас історії, які наповнені затишком, любов’ю та радістю.
"Сам удома"

Перше місце посідає фільм, який запав у серця мільйонів людей. Історія, яку дивились тисячі разів і продовжують передивлятись щороку.

Американське сімейство відправляється у подорож із Чикаго до Європи. Збираючись у тур, батьки забувають власну дитину вдома. Спочатку Кевін насолоджувався самотністю в будинку, однак незабаром йому довелося зіткнутися з двома грабіжниками. Попри всі події, малюк не розгубився.

"Так, можливо"

Ніколи не пізно повернути втрачене і знову відчути щастя. Таткові з Нью-Йорка злегка за 30 років. Розлучення Уілла Хейса в самому розпалі. Десятирічна донька Майя розпитує татка про відносини до шлюбу. Це фільм про три романи, три розбитих серця. Дівчинка збирає всі шматочки головоломки в єдине ціле. Майя вирішує, що кохання простим не буває. А татко Уілл розуміє, що у сердечних справах ніколи не пізно ризикувати."Відпочинок за обміном"

Кореспондентка Айріс вже три роки закохана у колегу Джаспера, який працює разом із нею в редакції. Однак він не відповідає на почуття журналістки взаємністю, ба більше – збирається одружитись на іншій. Розчарована Айріс зважилася на незвичну для неї авантюру, а саме – обмінятись будинками із незнайомою людиною, аби розрядити обстановку. Кореспондентка знаходить соратницю у мережі, яку звати Аманда. Айріс вирушає у величезний американський котедж, натомість Аманда в невеликий британський будиночок.

"Ласкаво просимо або сусідам вхід заборонений"

У невеличкому північноамериканському містечку кожен мешканець бажає якомога яскравіше прикрасити власну оселю. А один із жителів дуже хоче причепурити домівку ілюмінацією, сяйво якої буде видно із космосу. Між сусідами розпочинається справжня битва за лідерство. Чи зможе магія Різдва примирити протистояння – побачите у фільмі "Ласкаво просимо або сусідам вхід заборонений".

"Санта з Маямі"

В Ялинковому замку проживає Король Клаус XX, більше відомий як Санта, і його дружина Карлотта. До Різдва залишились лічені дні. Старіючий король повинен встигнути передати власний трон і магічну силу спадкоємцеві – кронпринцові Ніку Санта Клаусу. Однак спадкоємець і не думає повертатися додому. Він проживає у будинку на березі океану та щоночі гуляє у нічних клубах. Ніку не потрібні різдвяні клопоти. Він не готовий проміняти розкішне життя на червоний костюм та батьківський мішок із подарунками. Врятувати Різдво може тільки диво…

"У гонитві за Різдвом"

"У гонитві за Різдвом" – весела різдвяна комедія для сімейного перегляду. З того часу, як колишня дружина розбила серце Джеку на свята, він скасував для себе Різдво. Однак різдвяні духи вже готові зайнятися новим Скруджем. Чи вдасться їм змінити сучасного холостяка – дізнаєтесь під час перегляду фільму.

"Книга бажань"

На різдвяні свята здійснюються усі бажання. Сімейний фільм "Книга бажань" розповідає про двох дівчат із різним достатком. Брітен – донька багатих, але постійно зайнятих батьків, і Рейчел – сирота, що працює на стайні. Дівчатка одночасно загадують власні побажання. Несподівано для себе вони опиняються в чужому тілі..."Різдвяне пограбування"

Сімейна комедія "Різдвяне пограбування" (інша назва "Різдвяні витівки") зігріє у один із сніжних вечорів. Кейт – професійний грабіжник. На її рахунку безліч зухвалих пограбувань. Однак всі увінчались фіаско. Дівчина розуміє, що грабіжник із неї нікудишній і влаштовується нянькою до власних племінників. В останній момент Кейт вирішує, перш ніж піти на відпочинок потрібно здійснити ще одне, цього разу останнє, різдвяне пограбування.

"Чудеса на Новий рік"

"Чудеса на Новий рік" – одна з найнесподіваніших мелодрам, знята в жанрі комедії. Головний герой фільму Річард з дитинства мріяв бути фокусником. Забувши про дитяче бажання, він став менеджером, який мав одружитися з донькою власника компанії. Під Різдво він їде на заручини до батьків своєї майбутньої дружини. Дорогою потрапляє у низку найбільш неймовірних, але смішних і зворушливих ситуацій.

"Подарунок на Різдво"

Працеголік-батько постійно запізнюється на сімейні заходи. Говард Ленгстон не приділяє часу ані синові, ані дружині. В переддень Різдва чоловік замість того, аби дбати про подарунки та приготування до свята, проводить черговий вечір в офісі. Говард згадує про обіцянку синові – іграшку Турбомена. Заклопотаний татко відправляється у гонитву за подарунком. Виявляється, що іграшок майже не лишилось, охочих придбати Турбомена виявилось більше, ніж очікувалось. Чи вдалося таткові виправитись та потішити сина бажаним подарунком – дізнаєтесь у фільмі "Подарунок на Різдво"."Кучерява Сью"

Маленька дівчинка Сью вже здавна підкорила мільйони сердець щирістю та неймовірно красивим кучерявим волоссям. Незважаючи на те, що у фільмі немає Санта Клауса, подарунків та оленів його частенько показують на різдвяні свята. Цей фільм про двох безхатьків: Біллі та його дев’ятирічну донечку Сью. Одного разу Білл інсценує ДТП, прикидаючись, що його збила машина. Водієм виявляється адвокат з розлучень Грей Еллісон – незаміжня та успішна жінка. Грей в якості вибачення пригощає Білла і Сью вечерею.

Незабаром на тій же підземній парковці Грей знову збиває їх, на це раз по-справжньому. З почуття провини вона забирає Білла і Сью у власну домівку. Цей факт сильно злить її бойфренда – Уолкера. На його думку, Грей не повинна була дозволяти бездомним маніпулювати собою, а мала залишити їх на вулиці. Для Біллі, Грей та Сью розпочинається нове життя. Фільм нагадує нам про людські цінності та вчить щиро закохуватись.

"Поганий Санта 2"

Головний герой Воллі декілька років провів за гратами, коли нарешті-таки вийшов, то зрозумів, що у нього зовсім нічого немає. Він зробив кілька спроб самогубства, однак жодна з них не спрацювала. Напередодні Різдва друзі Вілла розповідають про аферу на два мільйони. Хлопець розуміючи, що цих коштів йому вистачить до кінця життя, погоджується на пограбування. Він не зважає на той факт, що гроші призначені для маленьких дітей, які чекають свої подарунки від Санти. Сам Вілл ще зовсім не знає, чим для нього обернеться ця, здавалося б, звичайна справа.

Сподіваємось Різдвяна добірка фільмів підійме святковий настрій. Приємного перегляду!

Автор: Вікторія Кліменко

Джерело ???

інн

Очікування та реальність: покупці онлайн-магазинів виклали у мережу фото товарів, куплених через інтернет.

Сьогодні стало дуже популярним замовляти одяг в інтернеті, адже це не лише суттєво економить час, бо не доводиться бігати по магазинах, а й кошти, тому що товари, які пропонують інтернет-магазини, зазвичай набагато дешевші ніж у бутіках.

Проте, часто реальність суттєво відрізняється від очікування.

Пропонуємо вашій увазі фото «щасливчиків», які спокусилися на покупку в інтернеті.

З розмірною сіткою щось виробник наплутав...

З розмірною таблицею щось виробник наплутав…

Так-так, це прапор Америки!

Так-так, це прапор Америки!

Тут теж у виробника, мабуть своя таблиця розмірів... Для гномів

Тут теж у виробника, мабуть, своя таблиця розмірів… Для гномів

Гарна нічна сорочка. Хоча, здається, покупець очікувала на літню сукню...

Гарна нічна сорочка. Хоча, здається, покупець очікувала на літню сукню…

Який професійний крій! Особливо гарно підкреслена талія!

Який професійний крій! Особливо гарно підкреслена талія!

У цій весільній сукні так і хочеться пошвидше встати на рушник щастя...

У цій весільній сукні так і хочеться пошвидше встати на рушник щастя…

Комбідрес те що треба! Нагадує водолазний костюм...

Комбідрес те що треба! Нагадує водолазний костюм…

Ну тут з розміром все добре! Це просто на кота шили...

Ну тут з розміром все добре! Це просто на кота шили…

Казковий подарунок до Миколая...

Казковий подарунок до Миколая…

Зачіска один в один...

Зачіска один в один…

Теж непоганий подарунок на новорічсні свята... Головне, щоб дитина психологічну травму не отримала

Теж непоганий подарунок на новорічсні свята… Головне, щоб дитина психологічну травму не отримала.

Гороскоп на 6 грудня: кому слід побоюватися конфліктів, а хто зможе поліпшити свій добробут
Астрологи підготували гороскоп на cьогодні, 6 грудня, для всіх знаків зодіаку. Читайте, чого очікувати від зірок у середу і як зробити цей день незабутнім! 

ОВЕН
Овнам варто звернути увагу на другу половинку, яка потребує їхньої уваги.

ТЕЛЕЦЬ
Тельців сьогодні краще обходити стороною: вони будуть конфліктними і обов'язково будуть з'ясовувати стосунки з колегами і навіть родичами. Вечір краще провести в людному місці.

БЛИЗНЮКИ
У Близнюків сьогодні багато роботи. Вечір краще провести в родинному колі.

РАК
Ракам випаде можливість поліпшити своє матеріальне становище. У гонитві за статками не забудьте про своє здоров'я.

ЛЕВ
У Левів можливі проблеми з начальством. Не виключений конфлікт. Краще не нариватися на сварки і вести себе спокійніше, ніж зазвичай.

ДІВА
Дівам варто зайнятися своєю освітою: вибрати курси або напрямок, яке потребує вдосконалення.

ТЕРЕЗИ
Терезам не варто займатися сьогодні фізичною активністю. Вечір краще провести вдома.

СКОРПІОН
У Скорпіонів непростий день: велика ймовірність конфліктів і нещасних випадків.

СТРІЛЕЦЬ
Стрільцям сьогодні варто приділити увагу своїм друзям і виконати дані обіцянки.

КОЗЕРІГ
Козерогам сьогодні обов'язково пощастить, тільки треба налаштуватися на позитив і показати свої сильні сторони колективу.

ВОДОЛІЙ
Водолії будуть сьогодні доводити свою правоту і відстоювати точку зору. Всі конфлікти краще вирішувати в позитивному ключі.

РИБИ
Рибам варто зайнятися собою: сходити в спортзал і відвідати лікаря.

Джерело ??

Loading...

ФОТОРЕПОРТАЖ

ОСТАННІ НОВИНИ

Пряма трансляція телеканалу "112 Україна"

Останні коментарі

 • I am in fact glad to glance at this webpage posts whih cotains lots of helpful information, thanks ...

  Детальніше...

   
 • I have checked your website and i have found some duplicate content, that's why you don't rank high in ...

  Детальніше...

   
 • horoscope et voyance gratuite voyance gratuite immediate: www.sebrina.space (https://www.sebrina.space) ...

  Детальніше...

   
 • tiradas de cartas tarot tarot gratis amor: www.alyvia.club (https://www.alyvia.club) tarot gratis ...

  Детальніше...

   
 • tarot en ligne a 5 sans inscription tarot divinatoire: www.waneta.space (https://www.waneta.space) ...

  Детальніше...

   
 • voyance gratuite sentimentale voyance gratuite en ligne: www.shalanda.space (https://www.shalanda.space) ...

  Детальніше...

   
 • tarot de jodorowsky tarot amor: www.alonso.space (https://www.alonso.space) tirada de tarot gratis ...

  Детальніше...

   
 • vidente del amor videncia gratis online: www.abagail.club (https://www.abagail.club) vidente ...

  Детальніше...

   
 • tirage tarot oui non iza tirage tarot: www.yolando.space (https://www.yolando.space) meilleur ...

  Детальніше...

   
 • tarot de hadas del amor tirada tarot gratis: www.allie.club (https://www.allie.club) tarot de la salud ...

  Детальніше...

   
 • magie voyance avis voyance gratuite: www.tena.space (https://www.tena.space) sophia voyance agde

  Детальніше...

   
 • I think your blog needs some fresh articles. Writing manually takes a lot of time, but there is tool ...

  Детальніше...

   
 • Amazing blog! Do you have any suggestions for aspiring writers? I'm planning to start my own site ...

  Детальніше...

Новини партнерів

Погода, Новости, загрузка...

Ми в соц. мережах

Каталог
сайтів України

український каталог