П'ятниця, 19 січня 2018

mizhhirya chust perechin svaljava tjachiv volovets irshawa berezniy vinogradiv rachiv berehovo muka4evo uzh horod

До уваги читачів Перечин онлайн, місцеві організації, політичні партії та установи! Для розміщення ваших публікацій, статтей та оголошень на сайті просимо надсилати інформацію на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

На сайті 875 гостей та відсутні користувачі

  На сторінці депутата Закарпатської обласної ради Ман Дениса Миколайовича розміщено звіт про роботу за перший рік його каденції. Звіт містить конкретні показники, проекти та досягнення. Подаємо звіт повністю.

"Дорогі жителі Перечинщини! Звертаюся до вас із щорічним звітом, котрий зобов'язувався давати вам при наших зустрічах до виборів у 2015 році. 19 листопада 2015 року я склав присягу депутата Закарпатської обласної ради VII скликання та ввійшов до фракції «Блок Петра Порошенка «Солідарність», за виборчими списками якої пройшов до ради. Виконую обов’язки секретаря постійної комісії обласної ради з питань транскордонного співробітництва, розвитку туризму та рекреації, проте відвідую всі обласні депутатські комісії.
Разом з колегами підтримував важливі політичні рішення обласної ради в інтересах жителів Закарпатської області. Також за допомогою депутатських запитів та звернень до Верховної Ради України і підтримки колег наголошував на важливих для області законопроектів. Таким чином, обласна рада у грудні 2015 року підтримала мій запит щодо підтримки законопроекту №2787, який стосувався суб’єктів транскордонного співробітництва на території Закарпаття.
Про роботу з районом
Я неодноразово зауважував, що важливо обирати всю команду, аби були відчутними результати роботи в районі. Не можу не відзначити якісну роботу обраних вами районних депутатів, які сьогодні готові разом зі мною нести відповідальність за кожну обіцянку, яку давали у 2015 році. Зверніть увагу на те, що ремонтуються дороги в усіх селах району, школи за підтримки обласного та районного бюджетів переходять на альтернативне опалення, тощо.
Три основні речі, які вдалося зробити за рік на мою думку:
- заміна вікон та дверей в Т.-Реметівській школі,
- дорога в с.Свалявка та в селах Т.-Ремета, Туриця, Турички та Вільшинки,
- берегоукріплення в с.Т.-Бистра.
Про роботу в раді
Присутність на засіданнях сесій обласної ради: всього 15 з 15
Кількість депутатських запитів та звернень: 24
Виступів з трибуни та в залі: 19
Проведені прийоми громадян в селах: Т.-Бистра (2), Т.-Поляна, П.Гута, Порошково.
Проекти депутата:
туристичний бренд Закарпаття “Земля, наближена до неба”
регіональна туристична асоціація
благодійна постійна акція “Купи зустріч — подаруй дитині свято”
Підтримка обласним бюджетом району
Залучено коштів обласного бюджету на потреби району за запитами депутата: 2 млн 860 тис. грн., з них:
сфера освіти: 1млн 270 тис. грн.
екологія: 1 млн 100 тис. грн.
дорожнє господарство: 563 тис. грн.
Помічники депутата обласної ради:
Величко Павло, студент
Агоста Євген, громадський активіст
Мінькович Віктор, вчитель
Петрішка Михайло, державний службовець
Звертатися до депутата можна через приймальню народного депутата Роберта Горвата в м.Перечин, а також для листування — через Закарпатську обласну раду: м.Ужгород, пл.Народна,4, Закарпатська обласна рада (для депутата Ман Д.М.).
ПРО ВИКОНАННЯ ПЕРЕДВИБОРНОЇ ПРОГРАМИ ТА ОБОВ’ЯЗКІВ ДЕПУТАТА ОБЛАСНОЇ РАДИ
Як депутат Закарпатської обласної ради разом з командою районних депутатів Перечинщини розпочав впроваджувати пункти передвиборчої програми «10 кроків для Перечинщини», використовуючи як інформацію отриману безпосередньо під час виборчої кампанії від громадян, так ту, яку отримував постійно від громадян, районних депутатів та під час особистих прийомів громадян.
Ми вже зробили і продовжуємо працювати
Крок 1. Створення робочих місць. У районі тісно співпрацюємо з існуючими підприємцями та потенційними інвесторами в питанні розширення виробництва та створення нових робочих місць.
Крок 2. Молодь у владу. Команда департаменту економічного розвитку ОДА омолоджується постійно. Молодь є постійними консультантом при прийнятті рішень у сфері туризму, молодіжної політики. Трьом з 4 моїх помічників — до 28 років, одному — 19, що дозволяє мені вважати даний пункт частково виконаним, проте робота в цьому напрямку ведеться і далі.
Крок 3. Залучення інвестицій у сферу туризму. Між Мукачівщиною та Перечинщиною буде проведена лісова дорога. На перспективу це — важливий туристичний шлях між двома районами. Що стосується проекту “Полонина Руна”, тривають пошуки інвестора, який би захотів поглянути на Полонину як гірськолижний курорт та вкласти гроші з його розбудови.
Крок 4. Заборона безсистемної рубки лісу. Кругляк лісу до вивозу за кордон заборонений. Через активну позицію та допомогу громади в районі суттєво зменшилися самовольні рубки, управління лісовими ресурсами району постійно контактує з громадою та допомагає відновлювати пошкоджені лісові дороги. Звісно, проблем в цій галузі чимало, проте сьогодні лісове господарство складає важливу частину економіки району та дає робочі місця жителям Перечинщини на лісозапереробних підприємствах. Навесні 2017 року закликаю всіх провести акцію з посадки лісу спільно з управлінням лісового господарства.
Крок 5. Реальне реформування комунальних служб. Важливу роботу в цьому напрямку здійснює команда перечинського мера. Обласна влада знаходиться в постійних пошуках інвестора для переробки сміття на території області.
Крок 6. Забезпечення взаємодії всіх гілок влади для розвитку району. Системно працює команда депутатів в районі разом із державною адміністрацією, головою ОДА та головою облради, депутати обласної ради Д.Ман та А.Вишняк. Така взаємодія та спільне прийняття рішень сприяє поступовому розвитку економіки Перечинщини. Звісно, результати оцінити за рік важко, проте деякі вже помітні, зокрема в ремонту доріг. Закуплено шкільний автобус на заміну того, який був відправлений в зону АТО та переданий відділу освіти.
Крок 7. Ремонт доріг. Цей пункт виконується чи не найважче, але якраз його всі і чекають. Якщо в попередні роки лише розводили руками, то наразі наша команда (народний депутат України Р.Горват, голова ОДА Г.Москаль, депутат облради Д.Ман, голова РДА В.Олефір та районні депутати від “Солідарності”) вже звітує про такі зроблені дороги:
- Відремонтували дорогу в с.Свалявка — найбільш проблемну дорогу в районі.
- Ремонтували дорогу в с.Туриця, Турички та Вільшинки, починається ремонт до с.Лумшори. Плануємо встигнути до кінця року завершити.
- Вулиця Шевченка в с.Т.-Ремета.
У 2017 році запланували відремонтувати “свалявський” перевал, що дозволить значно активізувати рух через район в напрямку до Свалявщини. Наразі мною подані пропозиції до фінансування доріг у Вільшинках, Порошкові, Т.-Реметі, Т.-Пасіці та в напрямку до Липовця і Лікіцар на 2017 рік.
Дорогі друзі. Не можемо в один рік закласти ремонти всіх доріг. Проте поволі в районі матимемо гарні якісні дороги. За моїми запитами з обласного бюджету профінансовано
Крок 8. Розробка стратегії розвитку Перечинщини. Наразі в районі працюємо над планом розвитку території Перечинського району. Наступним кроком буде затвердження стратегії розвитку районів.
Крок 9. Сприяння створенню підприємства з прийому сільськогосподарських продуктів, грибів та лісових ягід. У Перечинському районі наразі діє підприємство ТОВ “Джерела Карпат”. Крім того, за рахунок обласного бюджету придбана лінія для переробки молока ТОВ „ЗАК-ЕКОСТРІМ” Перечинського району для сільськогосподарського підприємства.
Крок 10. Підтримка та розвиток спорту на селі. Спільно з районною адміністрацією опрацювали першочергові ділянки для встановлення міні-полів зі штучними майданчиками. Встановлення одного майданчика за ініціативи Дениса Мана відбудеться в 2017 році.
-->
Хочу щиро подякувати за те, що ми пройшли цей рік разом. Кожну людину, кожне звернення почув і з кожним у його питанні працював до моменту, поки вирішувалося таке звернення. Рік важкий, але спільною працею ми його пройшли. Попереду ще багато роботи і чимало справ, які треба вирішити".

   Нагадаємо, що сьогодні 27-річний депутат Ман входить в Топ-100 впливових закарпатців, а врейтингу "Владне Закарпаття" посідає четверту сходину.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Loading...

ФОТОРЕПОРТАЖ

ОСТАННІ НОВИНИ

Пряма трансляція телеканалу "112 Україна"

Останні коментарі

 • We are a group of volunteers and opening a new scheme in our community. Your site offered us with ...

  Детальніше...

   
 • You really make it appear really easy with your presentation but I to find this matter to be ...

  Детальніше...

   
 • Good write-up. I definitely appreciate this site. Keep it up! Take a look at my webpage; Johny Jackson ...

  Детальніше...

   
 • Додайте посилання на джерело slovoidilo.ua/.../...

  Детальніше...

   
 • Thankfulness to my father who shared with me about this web site, this website is actually remarkable.

  Детальніше...

   
 •  
 • I am in fact glad to glance at this webpage posts whih cotains lots of helpful information, thanks ...

  Детальніше...

   
 • I have checked your website and i have found some duplicate content, that's why you don't rank high in ...

  Детальніше...

   
 • horoscope et voyance gratuite voyance gratuite immediate: www.sebrina.space (https://www.sebrina.space) ...

  Детальніше...

   
 • tiradas de cartas tarot tarot gratis amor: www.alyvia.club (https://www.alyvia.club) tarot gratis ...

  Детальніше...

   
 • tarot en ligne a 5 sans inscription tarot divinatoire: www.waneta.space (https://www.waneta.space) ...

  Детальніше...

   
 • voyance gratuite sentimentale voyance gratuite en ligne: www.shalanda.space (https://www.shalanda.space) ...

  Детальніше...

   
 • tarot de jodorowsky tarot amor: www.alonso.space (https://www.alonso.space) tirada de tarot gratis ...

  Детальніше...

Новини партнерів

Погода, Новости, загрузка...

Ми в соц. мережах

Каталог
сайтів України

український каталог