Середа, 18 жовтня 2017

mizhhirya chust perechin svaljava tjachiv volovets irshawa berezniy vinogradiv rachiv berehovo muka4evo uzh horod

До уваги читачів Перечин онлайн, місцеві організації, політичні партії та установи! Для розміщення ваших публікацій, статтей та оголошень на сайті просимо надсилати інформацію на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

На сайті 570 гостей та відсутні користувачі

rabotnik vakansii e1490533724638

   Про це в соціальних мережах інформує сторінка інспектора праці Перечинської міськради. Автор повідомлення зазначає:

"Повідомляю,
що відповідно до пункту 33 Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2017 року № 295
інспектор праці самостійно приймає рішення про необхідність відвідування роботодавця з метою інформування його та працівників про найбільш ефективні способи дотримання законодавства про працю, моніторингу стану його дотримання, у тому числі щодо оформлення трудових відносин".

 

    В Ужгородському прес-клубі відбулася презентація результатів дослідження «Прозорі ради» у Закарпатській області.

18741998 422206158177835 1946875238 n   

Під час прес-конференції були представлені результати дослідження, висновки громадської експертизи і рекомендації щодо підвищення рівня прозорості, відкритості, підзвітності Закарпатської обласної ради, Ужгородської, Мукачівської та Перечинської міських рад.

 

     За інфоВ Ужгороді презентували результати дослідження рівня прозорості рад Закарпатської областірмацією координатора коаліції «Прозорі ради» в Закарпатській області Володимира Феськова, у рейтингу “Основних показників імплементації антикорупційного законодавства” Ужгородська міська рада потрапила в трійку першості, поступившись Дніпропетровській та Рівненській обласним радам.

     При цьому, рада Перечинської об’єднаної територіальної громади, посіла четверте місце в рейтингу «запровадження позитивних практик прозорості» органами місцевого самоврядування, після Дніпровської, Кропивницької та Хмельницької рад.

     В. Феськов розповів: «Ми аналізували прозорість місцевих рад за спеціальною методологією. Серед головного - регламенти рад і виконавчих органів, статути територіальних громад, положення про депутатські комісії, спеціальні рішення та розпорядження. Після того як ми завершили оцінку нормативних документів, коаліцією було вироблено рекомендації для кожної ради, тобто, що саме ми пропонуємо вдосконалити або виправити в документах.

 

Звісно, документи і практика, тобто реальна поведінка місцевої влади - може різнитись. В силу певних обставин, часто радам чи виконавчим органам не вдається швидко привести власні нормативні документи у відповідність до законів та їх вимог. Адже часто ці зміни вносяться через колегіальні органи, в яких потрібно донести і переконати переважну більшість їх членів, а це часто кілька десятків людей. При цьому, на практиці влада веде себе значно прогресивніше, і діє краще ніж прописано в її документах. Буває і навпаки, коли, наприклад, регламент ради, документ який визначає правила її діяльності, надає можливості бути присутнім на засіданні усім бажаючим, однак, фактично зробити це на окремих пленарних засіданнях неможливо. Так сталось із Закарпатською обласною радою 21 вересня 2017 року.

 

Тобто практика може бути  різна, а тому є сенс фокусуватись на чомусь сталому і важливому. Нормативні документи – це і є та певна стала, яка повинна завжди бути актуальною та практичною. Зрештою, законодавство визначає, що в своїй роботі рада, а також всі інші учасники, в тому числі і громадськість,  повинні дотримуватись чинного законодавства та місцевих нормативних актів, що йому не суперечать.

 

Саме тому коаліція зосередила увагу саме на нормативній базі, аналізуючи документи на сайтах органів влади та листуючись з ними через запити на публічну інформацію. Треба сказати, що усі ради в Закарпатській області ішли на контакт та надавали всю необхідну інформацію. А це говорить про їх рівень прозорості та готовність до взаємодії. Останнє, для нашої коаліції найголовніше.

 

Не хочеться щоб склалось враження, що хтось з рад відверто кращий, а хтось гірший, проектуючи це на голову, депутатів чи виконавчий комітет. Кожен орган місцевого самоврядування – це окремий світ, в якому щось вдається краще, а щось поки не вдається. Головне це бажання виправляти ситуацію, підвищувати власні стандарти. Тому коаліція “Прозорі ради” не просто проаналізувала документи, вказавши на проблеми чи недоліки. Ми пішли далі, розуміючи що часто володіємо значно більшим ресурсом ніж суб’єкти нашого спостереження. Маючи погляд ззовні не тільки те, що варто привести у відповідність до законів; ми володіємо знаннями про те, як радам можна піти далі, запровадити значно вищі, зручніші та прогресивніші практики; частина з яких, є реальним досвідом інших рад України.

 

    Тому, для кожного міста ми підготували карту дій, з конкретними пропозиціями щодо змін: від регламентів до розпоряджень голови. Кожна пропонована зміна – диктована вимогами законодавства. Іншими словами, пропозиції не є фантазією учасників коаліції. Усі ради їх отримують, в зручний спосіб з роз’ясненнями та пропозиціями, в зручній для роботи місцевої влади формі: порівняльні таблиці, критичні зауваження, рекомендації.

 

    Більше того, наша коаліція “Прозорі ради” хоче підписати з кожною радою Меморандуми про співпрацю, щоб наша робота мала ще й формальну основу. Це повинно знівелювати політичні доцільність, чи інші негативні явища що часто приписують головам, депутатам чи членам виконавчих комітетів. Звісно, ці документи мають дуже умовну юридичну силу, однак, для експертного середовища та громадськості, подібні документи з намірами мають високу ціну. Тому сподіваємось, що після підписання намірів, ми в короткі строки отримаємо конкретні результати – зміни в документах, зміни в підходах».

 

    Всеукраїнська адвокасі-кампанія з імплементації антикорупційного законодавства на місцевому рівні «Прозорі Ради» має за мету підвищення прозорості та підзвітності органів місцевого самоврядування в України, що призведе до зменшення корупційних ризиків в їх роботі та забезпечить реалізацію права громадян на контроль влади розпочалась у квітні 2015 року. Для досягнення мети було створено коаліцію «Прозорі ради», до якої увійшли представники регіональних громадських організацій.

 

    Навесні 2017 року Коаліція «Прозорі Ради» розпочала роботу з 20 місцевими радами у Закарпатській, Дніпропетровській, Хмельницькій, Рівненській та Кіровоградській областях, серед яких Закарпатська обласна, Ужгородська, Мукачівська та Перечинська міські ради.

 

   Протягом 2015-2016 років Коаліція «Прозорі Ради» вже охопила своєю діяльністю 56 органів місцевого самоврядування у Черкаській, Тернопільській, Вінницькій, Запорізькій, Одеській, Чернігівській та Івано-Франківській областях. В результаті, середній рівень прозорості цих рад підвищився з 12% до 44%.

 

Проект “Прозорі Ради: адвокасі кампанія з імплементації антикорупційного законодавства місцевими радами” виконується Центром "Ейдос" у співпраці з Центром демократії та верховенства права в рамках проекту «Посилення коаліції РПР», який впроваджується за підтримки Європейського Союзу.

Джерело: сайт "Закарпаття онлайн"

Жителька Перечина у групі "Наш Перечин" озвучила проблему, котра хвилює не одного жителя району - функціональність перечинського залізничного вокзалу. Валентина Пасечник-Чубар написала:

zed

"От для чого нам залізничний вокзал? Мало того шо стоїть чуть не розсипається так вчора підійшла до каси аби придбати квиток в іншу область то виявилось що такі квитки продають тільки в будні, мушу їхати в Ужгород "

     Звісно що суспільно важливі проблеми не залишаються без уваги. Зокрема С.Селебинка написала у відповідь: "Враховуючи те, що вокзал у м.Перечин, а також те, що він є візиткою не тільки міста але в району, питання про стан вокзалу офіційно повинні доводити до керівництва Львівської залізниці керівники як міста так і району. Тоді напевно буде і відповідна реакція, а то що ми поговоримо тут - толку буде мало. Однак питання піднято правильно".

   Перечинська ж міськрада у вересні цього року своїм рішенням вже довела вимоги до Укрзалізниці щодо облагородження території. У тексті рішення йдеться про те, що до кінця 2018 року Укрзалізниця повинна відновити огорожу, покращити штучне освітлення та привести у порядок санвузли.

   Наша команда слідкуватиме за перебігом ситуації та інформуватиме читачів про реакцію власника вокзалу - Укрзалізниці.

111

 
Перечинська РДА, районна та міська рада запрошують всіх краян на осінню продовольчо-господарську ярмарку у місті Перечин. 
      На ярмарку буде представлено широкий асортимент сільськогосподарської продукції (овочі, фрукти, крупи,  мед, вино, сир, бринза, кондитерські вироби, риба, кури, кролики, саджанці та інше)
 Початок роботи ярмаки о 8 годині ранку на центральній площі міста. 
 

 

Народний депутат Роберт Горват та обласний депутат від Перечинщини Денис Ман знову стали учасниками рейтингу ТОП-100: Впливові люди Закарпаття.

22181440 1631174550267207 7170001016662649603 o       Зокрема, Горват у номінації "Закарпаття авторитетне" посідає сьоме місце. У першій трійці даної номінації - трійка народних депутатів України від Закарпаття - старший Балога, Ланьо та Петьовка. Щодо Роберта Горвата, то автори рейтингу назвали депутата бунтарем-провокатором, прямо вказуючи на те, що цей нардеп спростовує в політиці логічний рецепт успіху в побудові політичної кар'єри. Втім номінант тут описаний з категорично позитивної сторони. Слід відзначити, що нардеп Горват родом з Тур'я-Ремети балотувався від міста Ужгород та Ужгородський район до Верховної Ради та успішно переміг іменитих конкурентів Ковача, Ледиду та інших.

22104652 1631175963600399 3034133720114048959 o     У номінації "Закарпаття креативне" друге місце автори рейтингу назвали за Денисом Маном, депутатом облради від Перечинщини та директором департаменту економіки. У описі номінаната, редакція вказує на той факт, що не дивлячись на молодий вік (наразі Ману - 28 років) він спокійно справляється з роботою в найбільш важливому департаменті обласної адміністрації. Геннадій Москаль не прогадав із кадрами на такий напрямок. Абсолютно справедливо відзначається, що Денис вносить креатив у роботу завжди складного і практично найбільш бюрократичного структурного підрозділу. Денис Ман родом із Тур'я-Ремети. У трійці в рейтингу крім нього - Оксана Ващук та знаний туризмознавець Ф.Шандор.

   Крім Горвата і Мана з числа перечинців у рейтингу  й Сергій Мошак. А от Петро Грицик з даного рейтингу "вибув".

1123

 

cropped header1

   Сайт "Освіта.ua" поублікував рейтинг загальноосвітніх закладів. Нещодавно в мережі поширювали інформацію дворічної давності, де Перечинська гімназія посідала перше місце. Через два роки Перечинська школа не втратила своїх позицій та знову стала першою.

     Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено рейтинг загальноосвітніх шкіл Закарпатської області, що посіли найвищі місця у рейтингу шкіл України за підсумками ЗНО 2017 року.

    У якості вихідних даних для укладання рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів були використані результати зовнішнього незалежного оцінювання, отримані випускниками шкіл у 2017 році.

    Школи у таблиці ранжовані за рейтинговим балом, який розрахований на підставі середнього значення балів зовнішнього незалежного оцінювання, отриманих учасниками тестування з усіх предметів ЗНО, та з урахуванням загальної кількості складених тестів випускниками кожної школи. Детальніше про алгоритм розрахунку рейтингового бала дивіться за посиланням.

Рейтинг шкіл Закарпатської області

Назва навчального закладуМісцеTOPРейт. балБал ЗНОУчнів / тестівСклав (%)
Перечинська гімназія ІІ-ІІІ ст. суспільно-гуманітарного напрямку 1 137 143.9 167.5 17/60 98
Мукачівська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 4 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Мукачівської міськради Закарпатської обл. 2 156 142.8 164.9 30/102 98
Хустська гімназія-інтернат 3 165 142.6 161.8 59/201 98
Мукачівський ліцей Мукачівської міськради Закарпатської обл. 4 274 139 158.2 57/183 99
Мукачівський НВК "Дошкільний навчальний заклад - ЗОШ І ст. - гімназія" Мукачівської міськради Закарпатської обл. 5 334 137.4 159.0 27/93 96
Виноградівська гімназія Виноградівської райради Закарпатської обл. 6 578 132.6 152.7 34/120 98
Мукачівська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №16 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Мукачівської міськради Закарпатської обл. 7 630 131.9 153.3 22/68 97
Свалявська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Свалявської райради Закарпатської обл. 8 653 131.5 152.6 22/74 99
Свалявська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Свалявської райради Закарпатської обл. 9 776 129.8 151.5 13/44 100
Великоберезнянська гімназія Великоберезнянської райради Закарпатської обл. 10 892 128.4 149.0 21/76 96
Хустська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 1 імені А.Волошина Хустської міськради Закарпатської обл. 11 924 128 148.1 28/93 98
Берегівська гімназія Берегівської міськради Закарпатської обл. 12 1231 124.8 143.6 38/122 97
Міжгірська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Міжгірської райради Закарпатської обл. 13 1330 123.8 141.2 50/173 93
Мукачівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 13 Мукачівської міськради Закарпатської обл. 14 1354 123.6 143.3 24/82 90
Міжгірська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням окремих предметів імені Августина Волошина Міжгірської райради Закарпатської обл. 15 1419 123 141.8 30/112 95
Мукачівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - дошкільний навчальний заклад" № 11 Мукачівської міськради Закарпатської обл. 16 1513 122.3 140.5 39/130 93
Хустська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 Хустської міськради Закарпатської обл. 17 1548 121.9 140.2 37/126 94
Свалявська гімназія Свалявської райради Закарпатської обл. 18 1592 121.6 141.8 14/48 90
Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Виноградівської райради Закарпатської обл. 19 1624 121.3 140.8 23/75 95
Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 8 Виноградівської райради Закарпатської обл. 20 1671 120.9 138.7 41/141 92
Мукачівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 ім. Т. Г. Шевченка Мукачівської міськради Закарпатської обл. 21 1713 120.6 140.1 21/71 92
Нижньоворітська ЗОШ-інтернат І-ІІІ ст. Воловецької райради Закарпатської обл. 22 1926 118.9 137.3 30/105 91
Хустська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 3 Хустської міськради Закарпатської обл. 23 2096 117.7 135.1 41/135 90
Мукачівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 ім. О. С. Пушкіна Мукачівської міськради Закарпатської обл. 24 2190 117.1 134.6 39/127 91
Воловецька ЗОШ І-ІІІ ст. Воловецької райради Закарпатської обл. 25 2198 117 133.1 48/188 93
Берегівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням англійської мови Берегівської міськради Закарпатської обл. 26 2199 117 135.1 31/104 91
Мукачівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 7 Мукачівської міськради Закарпатської обл. 27 2226 116.8 136.2 14/50 92
Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 Виноградівської райради Закарпатської обл. 28 2257 116.6 135.1 24/82 95
Хустська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 6 Хустської міськради Закарпатської обл. 29 2360 116 134.4 25/82 94
Чопська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Чопської міськради Закарпатської обл. 30 2392 115.8 133.5 32/112 93
Мукачівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-дошкільний навчальний заклад" № 6 Мукачівської міськради Закарпатської обл. 31 2525 114.7 131.6 44/139 89
Свалявська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 Свалявської райради Закарпатської обл. 32 2544 114.6 133.1 21/71 94
Мукачівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 20 ім. О. Духновича Мукачівської міськради Закарпатської обл. 33 2666 113.9 131.5 30/103 91
Берегівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Берегівської міськради Закарпатської обл. 34 2874 112.6 129.0 40/148 90
Тячівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Тячівської міськради Закарпатської обл. 35 2987 111.9 130.4 14/51 88
Залужанська ЗОШ І-ІІІ ст. Мукачівської райради Закарпатської обл. 36 3164 110.8 129.1 17/55 91
Іршавська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Іршавської райради Закарпатської обл. 37 3407 109.4 124.6 52/180 86
Пилипецька спеціалізована ЗОШ-інтернат з поглибленим вивченням окремих предметів ІІ-ІІІ ст. Міжгірської райради Закарпатської обл. 38 3411 109.3 126.1 31/110 90
Майданська ЗОШ І-ІІІ ст. Міжгірської райради Закарпатської обл. 39 3429 109.2 127.7 11/35 86
Жденіївська ЗОШ І-ІІІ ст. Воловецької райради Закарпатської обл. 40 3600 108.2 125.9 19/60 90
Тячівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 імені В.Гренджі-Донського Тячівської міськради Закарпатської обл. 41 3623 108 124.2 36/128 89
Мукачівська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 3 ім. Ф.Ракоці ІІз поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Мукачівської міськради Закарпатської обл. 42 3651 107.9 126.0 13/39 87
Іршавська гімназія Іршавської райради Закарпатської обл. 43 3927 106.3 124.3 10/32 91
Мукачівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 10 Мукачівської міськради Закарпатської обл. 44 3942 106.2 123.1 26/80 85
Іршавська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Іршавської райради Закарпатської обл. 45 4091 105.4 122.9 13/47 89
Ставненська ЗОШ І-ІІІ ст. Великоберезнянської райради Закарпатської обл. 46 4261 104.4 121.2 20/72 92
Полянська ЗОШ І-ІІІ ст. Полянської сільської ради Свалявського р-ну Закарпатської обл. 47 4403 103.5 120.8 13/44 86
Торуньська ЗОШ І-ІІІ ст. Міжгірської райради Закарпатської обл. 48 4482 103.1 120.3 14/46 89
Колодненська ЗОШ І-ІІІ ст. Колодненської сільської ради Тячівського р-ну Закарпатської обл. 49 4581 102.6 120.1 7/25 84
Мукачівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - дошкільний навчальний заклад "Гармонія" Мукачівської міськради Закарпатської обл. 50 4765 101.5 117.0 34/112 88
Верхньокоропецька ЗОШ І-ІІІ ст. Мукачівської райради Закарпатської обл. 51 4812 101.2 118.2 10/38 84
Тячівська ЗОШ І-ІІІ ст. з угорською мовою навчання ім. Ш.Голлоші Тячівської міськради Закарпатської обл. 52 4819 101.1 118.6 6/18 94
Буштинська гімназія-інтернат гуманітарного профілю І-ІІІ ст. Буштинської селищної ради Тячівського р-ну Закарпатської обл. 53 4858 100.9 115.3 44/160 82
Берегівська угорська гімназія ім. Габора Бетлена Берегівської райради Закарпатської обл. 54 4973 100.2 115.7 35/105 85
Вилоцька ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Виноградівської райради Закарпатської обл. 55 4976 100.2 116.7 17/57 89
Лінцівська ЗОШ I-III ст. Ужгородської райради Закарпатської обл. 56 4990 100.1 116.4 19/66 85
Репинська ЗОШ І-ІІІ ст. Міжгірської райради Закарпатської обл. 57 5088 99.6 115.1 29/97 86
Великоберезнянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. Закарпатської обласної ради 58 5219 98.7 115.8 5/17 88
Тур’я-Реметівська ЗОШ І-ІІІ ст. Перечинського р-ну Закарпатської обл. 59 5284 98.4 114.5 16/60 87
Костринська загальноосвітня спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ст. з поглибленим вивченням окремих предметів Великоберезнянської райради Закарпатської обл. 60 5298 98.3 115.1 7/25 88
Сасівська ЗОШ І-ІІІ ст. Виноградівської райради Закарпатської обл. 61 5369 97.9 114.1 15/49 90
Білківська ЗОШ І-ІІІ ст. Іршавської райради Закарпатської обл. 62 5411 97.6 112.8 31/99 80
Дубрівська ЗОШ І-ІІІ ст. Іршавської райради Закарпатської обл. 63 5451 97.4 113.6 16/49 86
Виноградівська районна вечірня (змінна) школа ІІІ ст. Виноградівської райради Закарпатської обл. 64 5491 97.2 114.3 1/3 100
Стеблівська ЗОШ І-ІІІ ст. Хустської районної державної адміністрації Закарпатської обл. 65 5508 97.1 113.4 12/43 88
Неліпинська ЗОШ І-ІІІ ст. Свалявської райради Закарпатської обл. 66 5841 95.1 111.1 10/36 78
Новодавидківська ЗОШ І-ІІІ ст. Мукачівської райради Закарпатської обл. 67 5938 94.4 110.5 9/30 80
Перечинська ЗОШ І-ІІІ ст. Закарпатської обл. 68 6021 93.9 108.7 27/89 80
Малоберезнянська ЗОШ І-ІІІ ст. Великоберезнянської райради Закарпатської обл. 69 6058 93.7 109.6 8/29 86
Мукачівський ліцей імені Святого Іштвана з профільним навчанням інформатики та іноземних мов 70 6070 93.6 109.0 17/55 80
Тячівський ліцей-інтернат з угорською мовою навчання Тячівської райради Закарпатської обл. 71 6078 93.5 108.2 29/92 83
Рахівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Рахівської райради Закарпатської обл. 72 6126 93.2 105.4 67/221 78
Чинадіївська ЗОШ І-ІІІ ст. Мукачівської райради Закарпатської обл. 73 6131 93.2 107.2 40/124 80
Доробратівська ЗОШ І-ІІІ ст. Іршавської райради Закарпатської обл. 74 6256 92.4 107.4 21/67 81
Тарасівська ЗОШ І-ІІІ ст. Тарасівської сільської ради Тячівського р-ну Закарпатської обл. 75 6476 91 105.6 24/76 84
Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 Виноградівської райради Закарпатської обл. 76 6477 91 105.8 21/65 78
Ракошинська ЗОШ І-ІІІ ст. Мукачівської райради Закарпатської обл. 77 6518 90.8 106.0 12/40 80
Ліцей з гуманітарним та природничим профілем с.Великі Береги 78 6541 90.7 104.4 38/118 81
Лютянська ЗОШ І-ІІІ ст. Великоберезнянської райради Закарпатської обл. 79 6556 90.6 105.8 11/38 89
Широківська ЗОШ І-ІІІ ст. Виноградівської райради Закарпатської обл. 80 6593 90.2 105.4 12/40 83
Данилівський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ст. -ДНЗ" Хустської районної державної адміністрації Закарпатської обл. 81 6608 90.1 105.0 16/53 81
Великораковецька ЗОШ І-ІІІ ст. Іршавської райради Закарпатської обл. 82 6663 89.8 102.9 45/144 75
Червонівська ЗОШ І-III ст. Ужгородської райради Закарпатської обл. 83 6738 89.3 104.3 11/38 74
Великоберезнянська ЗОШ І-ІІІ ст. Великоберезнянської райради Закарпатської обл. 84 6742 89.2 103.0 33/105 82
Кольчинська ЗОШ І-ІІІ ст. Мукачівської райради Закарпатської обл. 85 6753 89.1 103.3 26/83 75
Закарпатський обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою Закарпатської обласної ради 86 6762 89.1 99.3 87/305 78
Дубриницька ЗОШ І-ІІІ ст. Перечинського р-ну Закарпатської обл. 87 6771 89 103.4 20/72 81
Хустська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 Хустської міськради Закарпатської обл. 88 7008 87.3 101.0 29/90 73
Хустська ЗОШ І-ІІІ ст. №5 Хустської міськради Закарпатської обл. 89 7018 87.2 101.6 17/52 79
Приборжавська ЗОШ І-ІІІ ст. Іршавської райради Закарпатської обл. 90 7039 87 99.7 43/147 72
Велятинська ЗОШ І-ІІІ ст. Хустської районної державної адміністрації Закарпатської обл. 91 7095 86.6 100.2 26/91 78
Голятинська ЗОШ І-ІІІ ст. Міжгірської райради Закарпатської обл. 92 7104 86.5 101.0 13/44 84
Березниківська ЗОШ І-ІІІ ст. Свалявської райради Закарпатської обл. 93 7129 86.4 100.3 22/71 73
Діловецька ЗОШ І-ІІІ ст. Рахівської райради Закарпатської обл. 94 7143 86.3 99.3 37/123 78
Зняцівська ЗОШ І-ІІІ ст. Мукачівської райради Закарпатської обл. 95 7172 86.1 100.3 17/55 78
Синевирська ЗОШ І-ІІІ ст. Міжгірської райради Закарпатської обл. 96 7189 86 97.7 61/195 72
Пийтерфолвівський ліцей благодійного фонду управління Закарпатської реформатської церкви 97 7243 85.6 98.6 37/119 78
Буштинська ЗОШ І-ІІІ ст. Буштинської селищної ради Тячівського р-ну Закарпатської обл. 98 7257 85.5 98.6 34/113 72
Мукачівський НВК „ЗОШ І-ІІІ ст. – дошкільний навчальний заклад” № 15 Мукачівської міськради Закарпатської обл. 99 7311 85.2 99.1 16/61 82
Бедевлянська ЗОШ І-ІІІ ст. Бедевлянської сільської ради Тячівського р-ну Закарпатської обл. 100 7404 84.5 97.5 31/106 76
Великолазівська ЗОШ І-ІІІ ст. Ужгородської райради Закарпатської обл. 101 7412 84.4 97.9 24/80 79
Крайниківська ЗОШ І-ІІІ ст. Хустської районної державної адміністрації Закарпатської обл. 102 7421 84.4 98.7 10/31 77
Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 імені Жігмонда Перені Виноградівської райради Закарпатської обл. 103 7462 84 97.7 20/66 77
Ільницький спортивно-гуманітарний ліцей Іршавської райради Закарпатської обл. 104 7514 83.7 97.1 23/79 73
Рахівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 Рахівської райради Закарпатської обл. 105 7579 83.2 96.7 20/67 82
Нижньоворітська ЗОШ І-ІІІ ст. Воловецької райради Закарпатської обл. 106 7639 82.7 96.0 22/71 76
Солотвинська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Солотвинської селищної ради Тячівського р-ну Закарпатської обл. 107 7663 82.5 95.8 22/72 75
Золотарівська ЗОШ І-ІІІ ст. Хустської районної державної адміністрації Закарпатської обл. 108 7719 82 94.4 37/123 75
Тур’я Пасіцька ЗОШ I-III ст. Перечинського р-ну Закарпатської обл. 109 7752 81.7 95.7 7/27 74
Оноківська ЗОШ І-ІІІ ст. Ужгородської райради Закарпатської обл. 110 7756 81.7 95.3 13/46 78
Імстичівська ЗОШ І-ІІІ ст. Іршавської райради Закарпатської обл. 111 7875 80.6 93.8 16/59 73
Керецьківська ЗОШ І-ІІІ ст. Свалявської райради Закарпатської обл. 112 8012 79.2 91.4 34/108 65
Волосянківська ЗОШ І-ІІІ ст. Великоберезнянської райради Закарпатської обл. 113 8051 78.8 91.6 22/68 75
Білківська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Іршавської райради Закарпатської обл. 114 8118 78.3 91.2 18/55 65
Кам’яницька ЗОШ I-III ст. Ужгородської райради Закарпатської обл. 115 8184 77.7 90.6 15/51 73
Ясінянська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Рахівської райради Закарпатської обл. 116 8187 77.7 88.9 48/155 70
Вишківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Хустської районної державної адміністрації Закарпатської обл. 117 8194 77.7 89.1 41/139 71
Боронявська ЗОШ І-ІІІ ст. Хустської районної державної адміністрації Закарпатської обл. 118 8201 77.6 89.7 27/98 71
Клячанівська ЗОШ І-ІІІ ст. Мукачівської райради Закарпатської обл. 119 8242 77.2 90.1 13/46 72
Нанківська ЗОШ І-ІІІ ст. Хустської районної державної адміністрації Закарпатської обл. 120 8248 77.2 90.0 12/48 67
Новоселицька ЗОШ І-ІІІ ст. Міжгірської райради Закарпатської обл. 121 8250 77.1 90.4 6/21 71
Концівська ЗОШ I-III ст. Ужгородської райради Закарпатської обл. 122 8301 76.5 89.6 8/26 69
Королівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 Виноградівської райради Закарпатської обл. 123 8325 76.3 88.3 29/93 69
Підвиноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. Виноградівської райради Закарпатської обл. 124 8343 76.2 88.3 26/81 72
Горондівська ЗОШ І-ІІІ ст. Мукачівської райради Закарпатської обл. 125 8366 75.9 87.5 36/113 66
Нижньоселищенська ЗОШ І-ІІІ ст. Хустської районної державної адміністрації Закарпатської обл. 126 8372 75.9 88.5 13/46 67
Макарівська ЗОШ І-ІІІ ст. Мукачівської райради Закарпатської обл. 127 8381 75.8 88.2 18/58 69
Свободянська ЗОШ І-ІІІ ст. Берегівської райради Закарпатської обл. 128 8385 75.8 87.9 22/76 74
Великобичківська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Рахівської райради Закарпатської обл. 129 8400 75.6 87.5 28/89 66
Малораковецька ЗОШ І-ІІІ ст. Іршавської райради Закарпатської обл. 130 8411 75.5 88.0 16/54 74
Кривський НВК "ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД І-ІІІ СТУПЕНІВ - ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД" 131 8480 74.8 87.6 7/25 72
Липчанська ЗОШ І-ІІІ ст. Хустської районної державної адміністрації Закарпатської обл. 132 8536 74.2 85.5 36/116 66
Станівська ЗОШ І-ІІІ ст. Мукачівської райради Закарпатської обл. 133 8542 74.2 86.6 12/41 71
Довжанська ЗОШ І-ІІІ ст. Іршавської райради Закарпатської обл. 134 8554 74 85.1 41/129 64
Липецькополянська ЗОШ І-ІІІ ст. Хустської районної державної адміністрації Закарпатської обл. 135 8561 73.9 85.9 20/67 67
Оноцька ЗОШ І-ІІІ ст. Виноградівської райради Закарпатської обл. 136 8566 73.8 85.9 17/60 63
Ільницька ЗОШ І-ІІІ ст. Іршавської райради Закарпатської обл. 137 8570 73.8 84.9 35/121 69
Кушницька ЗОШ І-ІІІ ст. Іршавської райради Закарпатської обл. 138 8621 73.1 83.6 51/161 68
Чумалівська ЗОШ І-ІІІ ст. Чумалівської сільської ради Тячівського р-ну Закарпатської обл. 139 8653 72.8 84.7 20/63 63
Чорноголівська ЗОШ І-ІІІ ст. Великоберезнянської райради Закарпатської обл. 140 8688 72.5 84.4 18/58 69
Великокопанська ЗОШ І-ІІІ ст. Виноградівської райради Закарпатської обл. 141 8730 72 83.1 32/109 63
Лазещинська ЗОШ І-ІІІ ст. Рахівської райради Закарпатської обл. 142 8734 71.9 82.8 38/121 67
Лужанська ЗОШ І-ІІІ ст. Рахівської райради Закарпатської обл. 143 8816 71.1 82.6 21/66 62
Солотвинська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 імені Яноша Бойоі Солотвинської селищної ради Тячівського р-ну Закарпатської обл. 144 8832 70.9 82.7 15/48 67
Липовецька ЗОШ І-ІІІ ст. Хустської районної державної адміністрації Закарпатської обл. 145 8842 70.8 82.2 20/70 67
Карачинський греко-католицький ліцей імені єпископа Олександра Стойки 146 8847 70.7 81.8 27/92 66
Коритнянська ЗОШ I-III ст. Ужгородської райради Закарпатської обл. 147 8858 70.5 82.2 16/51 67
Шишлівська ЗОШ І-III ст. Ужгородської райради Закарпатської обл. 148 8860 70.5 82.0 18/63 70
Лохівська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Юрія Герца Мукачівської райради Закарпатської обл. 149 8909 69.9 81.3 20/63 63
Тересвянська ЗОШ І-ІІІ ст. Тересвянської селищної ради Тячівського р-ну Закарпатської обл. 150 8929 69.5 79.2 56/181 61
Кобилецько-Полянська ЗОШ І-ІІІ ст. Рахівської райради Закарпатської обл. 151 8934 69.5 80.2 34/108 63
Олешницька ЗОШ І-ІІІ ст. Виноградівської райради Закарпатської обл. 152 8940 69.4 79.9 38/120 65
НВК "Хижанська ЗОШ І-ІІІ ст.- дошкільний навчальний заклад" Виноградівської райради Закарпатської обл. 153 8945 69.3 80.6 21/67 67
Великоком"ятівська ЗОШ І-ІІІ ст. Виноградівської райради Закарпатської обл. 154 8956 69.2 78.6 59/193 66
Бобовищенська ЗОШ І-ІІІ ст. Мукачівської райради Закарпатської обл. 155 8983 68.8 79.4 33/106 68
Колочавська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Міжгірської райради Закарпатської обл. 156 9018 68.4 77.9 52/179 65
Углянська ЗОШ І-ІІІ ст. Углянської сільської ради Тячівського р-ну Закарпатської обл. 157 9026 68.3 78.9 30/102 65
Косівсько-Полянська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Рахівської райради Закарпатської обл. 158 9042 68.1 78.5 35/112 60
Косоньська ЗОШ І-ІІІ ст. з угорською мовою навчання Берегівської райради Закарпатської обл. 159 9049 67.9 79.2 13/49 65
Загатська ЗОШ І-ІІІ ст. Іршавської райради Закарпатської обл. 160 9050 67.9 78.6 28/91 62
Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 7 Виноградівської райради Закарпатської обл. 161 9058 67.8 79.2 13/41 66
Усть-Чорнянська ЗОШ І-ІІІ ст. Усть-Чорнянської селищної ради Тячівського р-ну Закарпатської обл. 162 9068 67.7 77.6 41/145 64
Верхньоворітська ЗОШ І-ІІІ ст. Воловецької райради Закарпатської обл. 163 9070 67.7 78.6 21/73 63
Броньківська ЗОШ І-ІІІ ст. Іршавської райради Закарпатської обл. 164 9099 67.3 78.3 19/58 67
Березівська ЗОШ 165 9109 67.1 76.7 48/162 62
Ясінянська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Рахівської райради Закарпатської обл. 166 9117 66.9 77.5 27/87 64
Солотвинський ліцей-інтернат з румунською мовою навчання імені М.Емінеску Солотвинської селищної ради Тячівського р-ну Закарпатської обл. 167 9140 66.6 77.6 17/52 65
Сторожницька ЗОШ I-III ст. Ужгородської райради Закарпатської обл. 168 9155 66.4 77.4 14/47 62
Лисичівська ЗОШ І-ІІІ ст. Іршавської райради Закарпатської обл. 169 9160 66.3 77.2 17/57 65
Сокирницька ЗОШ І-ІІІ ст. Хустської районної державної адміністрації Закарпатської обл. 170 9168 66.1 75.8 44/142 59
Осійська ЗОШ І-ІІІ ст. Іршавської райради Закарпатської обл. 171 9190 65.7 75.7 36/117 62
Руськокомарівська ЗОШ І-ІІІ ст. Ужгородської райради Закарпатської обл. 172 9212 65.3 75.5 29/95 63
Горінчівська ЗОШ І-ІІІ ст. Хустської районної державної адміністрації Закарпатської обл. 173 9226 65 74.8 37/123 59
Верхньовизницька ЗОШ І-ІІІ ст. Мукачівської райради Закарпатської обл. 174 9232 64.9 75.0 32/98 55
Рокосівська ЗОШ І-ІІІ ст. Хустської районної державної адміністрації Закарпатської обл. 175 9237 64.8 74.5 42/131 59
Руськополівська ЗОШ І-ІІІ ст. Тячівської міськради Закарпатської обл. 176 9239 64.8 74.3 45/144 57
Дротинська ЗОШ І-ІІІ ст. Виноградівської райради Закарпатської обл. 177 9245 64.7 75.2 21/65 62
Яблунівська ЗОШ І-ІІІ ст. Хустської районної державної адміністрації Закарпатської обл. 178 9274 64.1 74.6 18/57 61
Нижньобистрівська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Василя Вовчка Хустської районної державної адміністрації Закарпатської обл. 179 9299 63.7 74.5 9/32 59
Нересницька ЗОШ І-ІІІ ст. Нересницької сільської ради Тячівського р-ну Закарпатської обл. 180 9305 63.5 72.5 56/171 57
Середнянська ЗОШ I-III ст. Ужгородської райради Закарпатської обл. 181 9317 63.3 73.1 31/100 58
Королівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Виноградівської райради Закарпатської обл. 182 9327 63.1 72.9 31/97 59
Кошелівська ЗОШ І-ІІІ ст. Хустської районної державної адміністрації Закарпатської обл. 183 9333 62.9 72.1 45/143 59
Великобичківська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Рахівської райради Закарпатської обл. 184 9334 62.9 72.5 36/110 59
Хустський НВК № 1 Хустської міськради Закарпатської обл. 185 9346 62.6 73.0 15/47 60
Ліцей з біолого-хімічним та фізико-математичним профілем навчання с. Велика Добронь 186 9347 62.6 72.2 34/107 61
Видричанська ЗОШ І-ІІІ ст. Рахівської райради Закарпатської обл. 187 9355 62.4 72.5 22/67 61
Забрідська ЗОШ І-ІІІ ст. Хустської районної державної адміністрації Закарпатської обл. 188 9363 62.3 72.5 19/57 61
Лугівська ЗОШ І-ІІІ ст. Рахівської райради Закарпатської обл. 189 9379 61.9 71.6 29/95 58
Тереблянський навчально- виховний комплекс «ЗОШ І-ІІІ ст. – дошкільний навчальний заклад» Тячівської райради Тячівського р-ну Закарпатської обл. 190 9396 61.6 71.4 24/81 59
Вонігівська ЗОШ І-ІІІ ст. Вонігівської сільської ради Тячівського р-ну Закарпатської обл. 191 9417 61.1 71.1 19/58 60
Водицька ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Рахівської райради Закарпатської обл. 192 9423 61 71.4 8/27 59
Драгівська ЗОШ І-ІІІ ст. Хустської районної державної адміністрації Закарпатської обл. 193 9429 60.8 68.9 64/207 57
Розтоківська ЗОШ І-ІІІ ст. Рахівської райради Закарпатської обл. 194 9457 60.3 70.0 21/72 54
Рахівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Рахівської райради Закарпатської обл. 195 9469 60 69.2 34/110 57
Малогеєвецький НВК Дошкільний навчальний заклад-ЗОШ І-ІІІ ст. імені Ференца Егрі Ужгородської райради Закарпатської обл. 196 9473 59.9 70.1 8/28 57
Верхньоводянська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Рахівської райради Закарпатської обл. 197 9474 59.9 68.9 36/121 57
Буківська ЗОШ І-ІІІ ст. Виноградівської райради Закарпатської обл. 198 9484 59.7 69.3 22/71 54
Лазівська ЗОШ І-ІІІ ст. Тячівської міськради Закарпатської обл. 199 9494 59.6 68.9 30/94 61
Костилівська ЗОШ І-ІІІ ст. Рахівської райради Закарпатської обл. 200 9498 59.5 68.8 29/95 57
Дусинська ЗОШ І-ІІІ ст. Свалявської райради Закарпатської обл. 201 9516 59.1 68.6 23/74 55
Грушівська ЗОШ І-ІІІ ст. Грушівської сільської ради Тячівського р-ну Закарпатської обл. 202 9520 58.9 67.3 53/167 54
Тернівська ЗОШ І-ІІІ ст. Тернівської сільської ради Тячівського р-ну Закарпатської обл. 203 9532 58.7 66.5 67/210 54
Кричівська ЗОШ І-ІІІ ст. Кричівської сільської ради Тячівського р-ну Закарпатської обл. 204 9542 58.5 67.3 37/121 56
Вільхівська ЗОШ І-ІІІ ст. Іршавської райради Закарпатської обл. 205 9557 58.2 67.2 32/100 55
Копашнівська ЗОШ І-ІІІ ст. Хустської районної державної адміністрації Закарпатської обл. 206 9584 57.4 65.6 50/163 56
Білинська ЗОШ І-ІІІ ст. Рахівської райради Закарпатської обл. 207 9588 57.4 66.3 30/100 57
Ізянська ЗОШ І-ІІІ ст. Хустської районної державної адміністрації Закарпатської обл. 208 9595 57.2 66.2 26/95 56
Добрянська ЗОШ І-ІІІ ст. Вільховецької сільської ради Тячівського р-ну Закарпатської обл. 209 9599 57.1 65.9 34/105 54
Великодобронська ЗОШ І-ІІІ ст. Ужгородської райради Закарпатської обл. 210 9603 57 65.8 34/106 52
Негровецький НВК "ЗНЗ І-ІІІ ст. - дошкільний навчальний заклад" імені Василя Росохи Міжгірської райради Закарпатської обл. 211 9612 56.7 66.2 13/41 56
Дерценська ЗОШ І-ІІІ ст. з угорською мовою навчання Мукачівської райради Закарпатської обл. 212 9617 56.5 65.9 17/51 57
Богданська ЗОШ І-ІІІ ст. Рахівської райради Закарпатської обл. 213 9639 55.9 64.3 38/121 54
Сілецька ЗОШ І-ІІІ ст. Іршавської райради Закарпатської обл. 214 9641 55.8 63.1 72/222 53
Батівська ЗОШ І-ІІІ ст. Берегівської райради Закарпатської обл. 215 9647 55.7 65.1 12/37 59
Річанська ЗОШ І-ІІІ ст. Рахівської райради Закарпатської обл. 216 9663 55 64.2 13/47 55
Краснянська ЗОШ І-ІІІ ст. Краснянської сільської ради Тячівського р-ну Закарпатської обл. 217 9668 55 63.9 20/65 52
Нижньоапшанська ЗОШ І-ІІІ ст. Нижньоапшанської сільської ради Тячівського р-ну Закарпатської обл. 218 9670 54.9 63.3 35/110 55
Брідська ЗОШ І-ІІІ ст. Іршавської райради Закарпатської обл. 219 9672 54.8 63.3 31/100 51
Рахівська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 Рахівської райради Закарпатської обл. 220 9674 54.7 63.5 25/76 55
Чорнотисянська ЗОШ І-ІІІ ст. Рахівської райради Закарпатської обл. 221 9681 54.4 62.9 32/98 53
Плосківська ЗОШ І-ІІІ ст. Полянської сільської ради Свалявського р-ну Закарпатської обл. 222 9682 54.4 63.1 24/74 49
Чорнопотіцька ЗОШ І-ІІІ ст. Іршавської райради Закарпатської обл. 223 9692 54 62.5 25/87 52
Великолучківська ЗОШ І-ІІІ ст. Мукачівської райради Закарпатської обл. 224 9696 53.8 61.9 40/126 49
Фанчиківська ЗОШ І-ІІІ ст. Виноградівської райради Закарпатської обл. 225 9697 53.8 62.0 37/114 47
Чорнотисівська ЗОШ І-ІІІ ст. Виноградівської райради Закарпатської обл. 226 9698 53.8 62.2 28/92 53
Колочавська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Міжгірської райради Закарпатської обл. 227 9715 53.3 62.0 19/65 49
Новоселицька ЗОШ І-ІІІ ст. Новоселицької сільської ради Тячівського р-ну Закарпатської обл. 228 9722 52.9 60.9 38/117 52
Сюртівська ЗОШ І-III ст. Ужгородської райради Закарпатської обл. 229 9723 52.8 61.5 18/55 53
Дубівська ЗОШ І-ІІІ ст. Дубівської селищної ради Тячівського р-ну Закарпатської обл. 230 9741 52.1 58.5 86/260 49
Плаюцька ЗОШ І-ІІІ ст. Рахівської райради Закарпатської обл. 231 9753 51.4 60.1 10/31 55
Вільховецька ЗОШ І-ІІІ ст. Вільховецької сільської ради Тячівського р-ну Закарпатської обл. 232 9761 51 58.8 34/109 46
Ганичівська ЗОШ І-ІІІ ст. Ганичівської сільської ради Тячівського р-ну Закарпатської обл. 233 9768 50.7 58.1 47/141 48
Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ст. Хустської районної державної адміністрації Закарпатської обл. 234 9774 50.3 58.2 30/93 47
Чернянська ЗОШ І-ІІІ ст. Виноградівської райради Закарпатської обл. 235 9778 50.2 57.9 36/108 46
Берегівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 10 Берегівської міськради Закарпатської обл. 236 9779 50.2 58.8 7/22 55
Худлівська ЗОШ І-III ст. Ужгородської райради Закарпатської обл. 237 9789 49.8 58.2 14/42 52
Малодобронська ЗОШ I-III ст. Ужгородської райради Закарпатської обл. 238 9822 48 56.1 13/39 49
Мужіївська ЗОШ І-ІІІ ст. Берегівської райради Закарпатської обл. 239 9830 47.7 55.3 26/81 47
Порошківська ЗОШ І-ІІІ ст. Перечинського р-ну Закарпатської обл. 240 9841 47.2 54.3 39/120 47
Страбичівська ЗОШ І-ІІІ ст. Мукачівської райради Закарпатської обл. 241 9843 47.1 54.4 33/101 46
Кам’янська ЗОШ І-ІІІ ст. Іршавської райради Закарпатської обл. 242 9844 47.1 54.6 24/77 48
Пузняковецька ЗОШ І-ІІІ ст. Мукачівської райради Закарпатської обл. 243 9870 45.6 53.3 11/33 48
Чопська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 імені Іштвана Сечені Чопської міськради Закарпатської обл. 244 9874 45.2 52.5 23/70 41
Берегівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 імені Зріні Ілони Берегівської міськради Закарпатської обл. 245 9892 44 50.7 37/112 45
Росішківська ЗОШ І-ІІІ ст. Рахівської райради Закарпатської обл. 246 9898 43.5 50.9 11/36 44
Вербовецька ЗОШ І-ІІІ ст. Виноградівської райради Закарпатської обл. 247 9901 43.4 50.8 10/30 43
Квасівська ЗОШ І-ІІІ ст. Рахівської райради Закарпатської обл. 248 9902 43.3 50.5 17/53 45
Широколузька ЗОШ І-ІІІ ст. Широколузької сільської ради Тячівського р-ну Закарпатської обл. 249 9911 42.7 49.6 22/70 46
НВК "Чепівська ЗОШ І-ІІІ ст.- дошкільний навчальний заклад" Виноградівської райради Закарпатської обл. 250 9920 42.1 48.7 29/90 43
Великоугольська ЗОШ І-ІІІ ст. Великоугольської сільської ради Тячівського р-ну Закарпатської обл. 251 9924 41.9 48.6 23/73 44
Шаланківська ЗОШ І-ІІІ ст. Виноградівської райради Закарпатської обл. 252 9926 41.8 48.9 11/35 34
Глибокопотіцька ЗОШ І-ІІІ ст. Глибокопотіцької сільської ради Тячівського р-ну Закарпатської обл. 253 9927 41.8 47.9 47/145 43
Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст. Калинівської сільської ради Тячівського р-ну Закарпатської обл. 254 9933 41.1 47.2 43/135 39
Синевирсько-Полянська ЗОШ І-ІІІ ст. Міжгірської райради Закарпатської обл. 255 9938 40.2 46.4 33/100 40
Стримбівська ЗОШ І-ІІІ ст. Рахівської райради Закарпатської обл. 256 9940 39.9 46.5 17/55 38
Лопухівська ЗОШ І-ІІІ ст. Лопухівської сільської ради Тячівського р-ну Закарпатської обл. 257 9952 38.9 44.7 40/127 39
Великоберезька ЗОШ І-ІІІ ст. Берегівської райради Закарпатської обл. 258 9953 38.8 44.9 30/94 38
Кальницька ЗОШ І-ІІІ ст. Мукачівської райради Закарпатської обл. 259 9955 38.7 45.2 10/34 38
Монастирецький НВК" ЗНЗ І-ІІІ ст. - дошкільний навчальний заклад" Хустської районної державної адміністрації Закарпатської обл. 260 9956 38.5 44.7 25/76 39
Берегівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 з угорською мовою навчання імені Лайоша Кошута Берегівської міськради Закарпатської обл. 261 9957 38.2 44.1 34/103 37
Яношівська ЗОШ І-ІІІ ст. Берегівської райради Закарпатської обл. 262 9959 38 44.4 11/34 41
Солотвинська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 з румунською мовою навчання Солотвинської селищної ради Тячівського р-ну Закарпатської обл. 263 9967 37 43.2 14/42 40
Великобичківська ЗОШ-інтернат І-ІІІ ст. Рахівської райради Закарпатської обл. 264 9979 35.1 40.9 17/52 35
Гатянська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Ковача Вільмоша Берегівської райради Закарпатської обл. 265 9984 34.6 40.3 18/54 35
Вільховецько-Лазівська ЗОШ І-ІІІ ст. Вільховецької сільської ради Тячівського р-ну Закарпатської обл. 266 9985 34.3 39.0 65/197 35
Білоцерківська ЗОШ І-ІІІ ст. Рахівської райради Закарпатської обл. 267 9994 32.5 37.9 15/49 35
Середньоводянська ЗОШ І-ІІІ ст. Рахівської райради Закарпатської обл. 268 9999 31.5 36.2 44/136 32
НВК "Боржавська ЗОШ І-ІІІ ст.- дошкільний навчальний заклад" Виноградівської райради Закарпатської обл. 269 10004 31.2 35.9 40/128 32
Арданівська ЗОШ І-ІІІ ст. Іршавської райради Закарпатської обл. 270 10019 30.2 35.4 8/24 33
Яношівський ліцей сільськогосподарського профілю з наданням професійної підготовки 271 10037 27.7 32.1 24/77 30
Баркасівська ЗОШ І-ІІІ ст. з угорською мовою навчання Мукачівської райради Закарпатської обл. 272 10038 27.5 32.1 13/39 28
Пийтерфолвівська ЗОШ І-ІІІ ст. Виноградівської райради Закарпатської обл. 273 10040 26.5 30.9 15/45 29
НВК "Неветленфолівська ЗОШ І-ІІІ ст.-дошкільний навчальний заклад"Виноградівської райради Закарпатської обл. 274 10042 26.1 30.4 21/63 27
Есенська ЗОШ I-III ст. Ужгородської райради Закарпатської обл. 275 10043 25.8 30.2 11/33 27
Вилоцька ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 Виноградівської райради Закарпатської обл. 276 10044 25.6 30.0 8/24 29
Чомська ЗОШ І-ІІІ ст. Берегівської райради Закарпатської обл. 277 10047 22.7 26.6 7/22 23
Варівська ЗОШ І-ІІІ ст. з угорською мовою навчання ім. Ференца Ракоці ІІ Берегівської райради Закарпатської обл. 278 10049 22.1 25.7 18/54 24
Великопаладська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Жігмонда Моріца Виноградівської райради Закарпатської обл. 279 10056 18.9 22.1 8/24 21
Ільницька ЗОШ-інтернат І-ІІІ ст. Іршавської райради Закарпатської обл. 280 10061 17.8 20.9 5/15 20
Комунальна організація (установа, заклад) "Берегівська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ст. Берегівської районної державної адміністрації" 281 10062 17.6 20.6 11/34 18
Вишківський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ст. - дошкільний навчальний заклад" імені Ференца Келчеі Хустської районної державної адміністрації Закарпатської обл. 282 10065 16.6 19.4 17/51 18

Рейтинг складено Освіта.ua з використанням офіційного звіту за результатами ЗНО 2017 року оприлюдненого Українським центром оцінювання якості освіти.

Loading...

ФОТОРЕПОРТАЖ

ОСТАННІ НОВИНИ

Пряма трансляція телеканалу "112 Україна"

Останні коментарі

 • Amazing blog! Do you have any suggestions for aspiring writers? I'm planning to start my own site ...

  Детальніше...

   
 • I have noticed you don't monetize your blog, don't waste your traffic, you can earn additional ...

  Детальніше...

   
 • I see your blog needs some fresh content. Writing manually takes a lot of time, but there is tool for ...

  Детальніше...

   
 • At this time it sounds like Movable Type is the preferred blogging platform out there right now. (from ...

  Детальніше...

   
 • After a while of fucking his sister with his tongue in her mouth, she become much more receptive and ...

  Детальніше...

   
 • tarot en ligne astrologie tarot: www.tiragetarotgratuit.top/... / (https://www.tiragetarotgratuit.top/astrologie-tarot.html) ...

  Детальніше...

   
 • tirage tarot gratuit iza voyance tirage tarot amour couple gratuit: www.tarotgratuit.top/.../ ...

  Детальніше...

   
 • She shook her head, partly to answer the question but also to try and clear away some of the fuzziness.

  Детальніше...

   
 • Which we guess might sound like a disinterested comment to some. You both are currently enhanced. My ...

  Детальніше...

   
 • I am not okay with her being outwardly aggressive in public toward my husband. It turned into a good ...

  Детальніше...

   
 • Hello admin, i must say you have very interesting posts here. Your blog should go viral. You need ...

  Детальніше...

   
 • I see you don't monetize your website, don't waste your traffic, you can earn additional cash every month ...

  Детальніше...

   
 • I see you don't monetize your blog, don't waste your traffic, you can earn additional bucks every ...

  Детальніше...

Новини партнерів

Погода, Новости, загрузка...

Ми в соц. мережах

Каталог
сайтів України

український каталог