Четвер, 29 червня 2017

mizhhirya chust perechin svaljava tjachiv volovets irshawa berezniy vinogradiv rachiv berehovo muka4evo uzh horod

До уваги читачів Перечин онлайн, місцеві організації, політичні партії та установи! Для розміщення ваших публікацій, статтей та оголошень на сайті просимо надсилати інформацію на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

На сайті 245 гостей та відсутні користувачі

 

1498062193 832775

   Уряд погодив чотири законопроекти, які дозволять підвищити пенсії українцям. Законопроекти направлять на розгляд Верховної Ради. Відповідне рішення було прийняте на засіданні Кабінету міністрів 21 червня, передає "Укрінформ".

"Це проекти законів, які приведуть до справедливості у пенсійній системі та підвищення пенсій для 9 мільйонів пенсіонерів з 1 жовтня. Тому дуже важлива тут відповідальність усіх на всіх етапах цього рішення", – повідомив прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

    Як відомо, Кабмін погодив законопроект про "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій", та внесення змін щодо пенсійного забезпечення до Митного, Податкового та Бюджетного кодексів.

   Всі чотири законопроекти направлено у Верховну Раду для голосування.


   Президент Петро Порошенко переконаний, що покращення економічної ситуації в країні нині дає можливість здійснити кроки, спрямовані на підвищення забезпечення пенсіонерів, які найбільше потребують підтримки з боку держави. Про це він заявив на засіданні Національної ради реформ, присвяченому пенсійній реформі.


   
Серед заходів, які можна здійснити вже цього року, Президент назвав осучаснення пенсій.

«Уряд має здійснити швидкі практичні кроки, які вже зараз полегшать страждання пенсіонерів. Це моя вимога, як Президента, і, впевнений, – вимога суспільства», - наголосив він.

«Людина, яка виходить на пенсію у 2016-2017 роках, маючи високу заробітну платню має високу пенсію. Людина, яка вийшла на пенсію у 2009-2010 році має той самий стаж, сплачувала внески із середньої заробітної плати так само, як це робили у 2016-2017 роках, тобто робила все, що може, але пенсію на сьогодні має набагато меншу. В першу чергу, як результат осучаснення, отримають підвищення пенсій найменш захищені – ті, хто на сьогоднішній день отримує несправедливо найнижчі пенсії», - додав Петро Порошенко.


    Також на переконання Президента цього року необхідно здійснити підвищення мінімальної пенсії. «Думаю, що можна розглянути можливість перенести це з грудня на листопад, або може навіть на жовтень. Прошу уважно вивчити цю можливість», - зауважив він.


Окрему увагу Петро Порошенко звернув на питання обмеження пенсій для працюючих пенсіонерів та їх оподаткування. «Я наголошую на тому, що на сьогоднішній день ми зацікавлені в тому, щоб пенсіонери продовжували працювати. Не треба їх вичавлювати з робочих місць. Думаю, що не виправдане на сьогоднішній день і обмеження пенсій працюючим пенсіонерам, і оподаткування пенсій», - наголосив Глава держави. Він звернувся з проханням, щоб при доопрацюванні законопроекту ця позиція була врахована.


    Глава держави також нагадав, що останні три роки було резонансним питання пенсійного віку. «Можу відкрити таємницю - коли Уряд завершував черговий меморандум з МВФ, я брав на себе ініціативу, і ми робили все можливе, щоб не дати нашим опонентам можливості завалити пенсійну реформу, штучно маніпулюючи з пенсійним віком. Вважаю, основним досягненням, що для більшості пенсіонерів зазначений законопроект не передбачає підвищення пенсійного віку», - резюмував Президент.

У цьому році український народ ще більше збіднів
 
    На своїй сторінці у Facebook президент Асоціації торговельних мереж Олексій Дорошенко повідомив, що цього року український народ почав жити ще гірше, аніж у 2016 році.

   Офіційні дані показали, що родина з середнім достатком витрачає майже на 3% менше на транспорт.

   Він також додав, що в першій половині 2017 року українці витратили на продукти харчування на 1,7% більше, аніж витрачали тоді. Ще збільшилися витрати на охорону здоров’я. За ліки українець почав платити на 40% більше.
 
    За його словами, це все призводить до бідності населення. 
                                                                                                                                                                             /www.vectornews.net/

izha

   У Закарпатській області ціни на споживчий кошик є достатньо високими. Якщо порівнювати вартість гречки, рису та макаронів в інших областях України, то найдорожчими вони є саме на Закарпатті.

   Ціни на більшість продуктів з початку року переважно виросли. Подешевшали тільки гречка і яйця. Найдорожчими виявилися продукти у Київській, Закарпатській та Одеській областях. Такі дані наводить Держстат.

   Як відомо, з 1 липня скасовується державне регулювання цін на продукти харчування. Експерти оцінюють ініціативу Кабміну позитивно і не прогнозують різкого стрибка цін після того, як вона почне діяти.

    За 5 місяців 2017 року ціни на хліб в середньому зросли на 1,23 грн. Рис подорожчав на 1,49 грн, а от гречка навпаки подешевшала на 2,70 грн. Суттєво зросло в ціні м'ясо: яловичина подорожчала на 13,58 грн, а свинина – на 18,91 грн. Також зросли ціни на цибулю (+ 6,14 грн) і картоплю (+ 3,41 грн). Натамість яйця подешевшали з січня на 1,48 грн.

    Сайт "24" пропонує серію інфографік, які показують динаміку цін на продукти в Україні з початку року. Тут також виділені найдорожчі та найдешевші області за цінами на продукти харчування.

На Закарпатті найдорожчі рис, гречка та макарони: порівняльна ІНФОГРАФІКА
На Закарпатті найдорожчі рис, гречка та макарони: порівняльна ІНФОГРАФІКА
На Закарпатті найдорожчі рис, гречка та макарони: порівняльна ІНФОГРАФІКА
На Закарпатті найдорожчі рис, гречка та макарони: порівняльна ІНФОГРАФІКА
На Закарпатті найдорожчі рис, гречка та макарони: порівняльна ІНФОГРАФІКА
На Закарпатті найдорожчі рис, гречка та макарони: порівняльна ІНФОГРАФІКА

    Новина про те, що держава більше не буде регулювати ціни на основні продукти харчування — відповідне рішення Кабмін ухвалив 8 червня— дещо сколихнула суспільство. Одразу почалися розмови щодо грядущого невідворотного подорожчання хліба, молока, м’яса, борошна, круп, олії, цукру тощо.

Чи зростуть ціни без державного регулювання

   Однак, варто зауважити, що більшість тих, хто сьогодні відверто панікує, навряд чи до цього часу знали, що ціни на продовольчу продукцію взагалі знаходяться під контролем у держави. Здавалося, вони давно вже «у вільному плаванні». Адже, по факту, в Україні вже роками панують ринкові відносини, згідно з якими ціни на той чи інший товар формуються в залежності від його попиту і пропозиції, информируют Экономические Известия.

   Виходячи із останнього, можна сказати, що відмова держави від регулювання цін на продукти харчування — це офіційне признання державою факту того, що вона не може — та й не повинно — впливати на ринковий процес ціноутворення.

   Подібної думки дотримується і голова Комітету економістів України Андрій Новак. Зокрема, в коментарі «і» він зазначив: «Скасування Урядом державного регулювання цін на продукти харчування, насправді, вже давно назріло і навіть перезріло. Сьогодні держава, практично, не має у своїй власності засобів виробництва, через що не може напряму формувати ціну. Ціна тут формується, в залежності від собівартості продукції. Маржа прибутку залежить від ступеня конкуренції і від попиту споживачів. Виходячи з цього, держава не в змозі регулювати ціни – вона може тільки певною мірою впливати на них, наприклад, субсидіюючи конкретних виробників конкретної продукції».

    Однак, стосовно державного субсидіювання так званих соціальних продуктів, яке у нас практикувалося раніше, Андрій Новак має певні претензії. «Те, що називалося у нас державним субсидуванням на соціальні продукти, досягалося в основному через певний обман, коли товар з нижчою ціною мав занижені об’єми. Приміром, подавалося, що продається кілограм товару, а упаковка містила 900 грамів», — каже він.

   Зважаючи на це, у випадку прийняття державою рішення про субсидіювання певних виробників якоїсь конкретної продукції, на думку експерта, потрібно «не наступати на старі граблі». Все має бути максимально прозоро і контролюватися як зі сторони держави, так і зі сторони суспільства.

    Загалом же, те, що виробники продовольчої продукції не будуть декларувати вартості свого товару, а також доводити державі обґрунтованість цієї вартості, не мало би викликати такого ефекту, як зростання цін на продукти харчування.

    Про це можна судити, зокрема, із того, що іще до прийняття, здавалось би, такого резонансного рішення — відпустити ціни — уряд провів експеримент, за яким державне регулювання цін на продукти харчування не проводилось з 1 жовтня 2016 р. і до 1 січня 2017 р. Такий експеримент, за словами прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, не призвів до прискорення інфляції і показав, що втручатися державі в цінову політику виробників харчової продукції не має необхідності.

    Втім, викликати ріст цін на продукти харчування або ж знизити його, що, звісно, краще, держава може через інші чинники. Такими можуть стати зміна тарифів на електроенергію, газ, воду, інші ресурси потрібні для виготовлення тієї чи іншої продукції. Але до самої відміни державного регулювання цін на продукти харчування ці питання відношення вже не мають.

    Попри те, деякі економічні експерти — в їх числі екс-міністр економіки Володимир Лановий — вважать, що, відмовившись від регулювання цін на продукти харчування, держава таким чином ніби «вмила руки» — наперед «відхрестилася» від відповідальності в майбутньому за ріст цін на харчі.

   Однак, тут варто зауважити, що саме рішення Кабміну про відмову від регулювання цін на продукти харчування — це уже сама по собі досить серйозна відповідальність, яку уряд взяв на себе. Адже у випадку, якщо ціни на продукти харчування дійсно зростуть, усі будуть все-одно «кивати» в сторону Кабміну і звинувачувати у цьому саме цю виконавчу гілку влади — мовляв, винні, бо дозволили виробникам продуктів самим неконтрольовано встановлювати ціни на продукцію харчування.

   Тим часом, на користь того, що ціни на продукти харчування після відміни державного регулювання на них не зростуть, вказує іще і факт того, що на самому ринку харчової продукції серед виробників сьогодні спостерігається дуже висока конкуренція. Цей ринок не є монополізованим. Тут кожен намагається якось «проштовхнути» свою продукцію. Помірна ціна на той чи інший товар, при чому, за умови, що його якість відповідна, в умовах сьогоднішньої непростої економічної ситуації, коли людям доводиться рахувати кожну свою гривню, буде тут виграшною.

   Так, якщо, скажімо, тепер людина заходить в супермаркет і бачить перед собою на полиці кілька пропозицій упаковок гречки, то вона вже, за спостереженнями маркетологів, не буде бездумно брати першу, що попала під руку, як це, може, було раніше, а уважно вивчатиме цінники. Потім візьме ту упаковку, ціна на яку є найнижчою. Може ще для певності «на око» порівняти її якість із тими аналогами, які мають вищу ціну. Якщо вирішить, що переплачувати нема за що — звісно, візьме дешевший продукт.

   Таким чином, той виробник харчової продукції, який, вийшовши з-під державного контролю, вирішить «завищити» ціну на свій товар — опиниться в програші. Його продукція не буде користуватися попитом у споживачів і він просто буде змушений опустити ціну до конкурентоспроможного рівня.

    Вивільнення виробників харчової продукції від «опіки» держави, з певної точки зору, може навіть посприяти тому, що ціни на певні продукти харчування можуть навіть знизитися. Не буде корупційної складової, яка мала місце в процесі погодження ціни на певний продуктовий товар між виробником і чиновником. Адже, відомо, що виробники у вартість своєї продукції закладали і свої витрати — в тому числі і хабарі — на погодження цін із чиновниками. Це підтверджує і статистика. Згідно із нею, ціни зростали швидше саме на ту групу товарів, яка потрапляла під державне регулювання.

   Те, що не буде державного регулювання цін на певну групу продуктів харчування, може також збільшити число їх виробників. Багато хто вважав для себе, що, аніж «влазити» в процес регулювання цін на свою продукцію з державою, простіше цю продукцію взагалі не випускати. Якщо зараз вони вийдуть на ринок, то, цим самим, збільшать на ньому конкуренцію. Як наслідок — це призведе до зниження цін на харчову продукцію масового сегменту.

   Так, наприклад, згідно із офіційними даними, виробництво хліба та хлібобулочних виробів, ціни на які підпадали під державне регулювання, за період з 2000-го року до 2016-го скоротилось з 2,5 млн. тон до 1,1 млн тон. По суті, більше, ніж у 2 рази. Після скасування державного регулювання тут, виробники хліба і хлібобулочних виробів, які перейшли на інші форми виробництва або пішли, як кажуть, «в тінь», можуть знову вийти на уже вільний ринок, тим самим створивши тут більш конкурентне середовище і тим самим знизити ціну на сам хліб. Таким чином, споживач тут тільки виграє.

   Однак, свою «чорну справу» тут може зробити провокування деякими політиками певних панічних настроїв серед населення щодо назріваючого подорожчання основних продуктів харчування через відміну державного регулювання цін на них.

   Так, уже зараз масово розповсюджується інформація, що, через те, що виробники попередньо дізналися про те, що держава планує відмовитися від регулювання цін на харчову продукцію, уже з початку червня ціни на продукти почали підніматись. Дані Державної служби статистики це, начебто, і підтверджують. Так, ціна на десяток яєць за пів поточного місяця зросла на 34%. Однак, не треба забувати, що є період, коли кури масово несуть яйця, а є, коли, скажімо так, «відпочивають». Хоча, про це пересічна людина уже не думає. Їй вкладаються в голову тези: «держава більше не впливає на ціни на продукти» — «ціни на продукти будуть зростати».

«Хоч, через скасування державного регулювання цін на продукти харчування жодного зростання їх вартості не повинно бути, однак, згідно із законами економіки, воно може статися внаслідок провокування певних панічних настроїв щодо того чи іншого дефіцитного товару, що в нас уже не раз було», — каже Андрій Новак.

   В той же час, він нагадує, що є собівартість, або ціна іншого товару, ціни на енергоресурси, чи, якщо мова іде про імпортний товар, курс іноземної валюти до гривні.

   Разом з тим, деякі економічні експерти зауважують, що багато великих торговельних мереж нерідко «грішать» тим, що вдаються до спекулятивного формування цін на певні товари. Таким чином, вони вважають, що для того, щоб ціни на продукти харчування не поповзли вверх, потрібно «приструнчити» продавців цієї групи товарів. Для цього має бути встановлена максимально можлива для того чи іншого товару націнка. Скажімо — не більше 15%.

    Окрім того, потрібно пам’ятати, що незалежно від того, регулює держава ціни на якусь групу товарів чи ні, є таке поняття, як купівельна спроможність. Якщо людина не може дозволити собі купити той чи інший товар або ж обмежує його для себе в певних об’ємах через те, що у неї на це не вистачає грошей, то, відповідно, ціна на товар, який залежуються на полицях магазинів — а якщо до того ж він має невеликий термін придатності — рости не буде. Відповідно, якщо доходи людей будуть рости — а це відбувається — ціни на основні товари масового вжитку можуть зрости.

http://ekonomika.eizvestia.com/  

 1

  Мінсоцполітики допускає розгляд питання введення диференціації рівня мінімальної заробітної плати в залежності від кваліфікації працівників. Про це повідомив голова міністерства Андрій Рева, передають "Українські новини".

"Можливо, нам доведеться подумати про те, щоб рівень мінімальної заробітної плати зробити диференційованим: для некваліфікованих працівників, для кваліфікованих співробітників і наприклад для керівників підприємств", - сказав міністр.

   Серед інших проблем, які виникають у зв'язку з підвищенням мінімальної зарплати до 3 200 грн, Рева виділив виявлення фактів порушення роботодавцями законодавства з виплати зарплати і працевлаштування найманих працівників.

   Крім того, за словами голови Мінсоцполітики, поряд із зростанням кількості застрахованих осіб та середньої заробітної плати, зросла кількість застрахованих найманих працівників, які працюють неповний робочий день, тиждень.

"Таких всього невелика цифра по Україні - 84 тис. осіб, але все по Україні їх чисельність становить 1,53 млн осіб", - додав Рева.

    Міністр підкреслив, що органам місцевого самоврядування необхідно в найкоротші терміни вжити заходів щодо вирішення всіх проблемних моментів даної сфери.

 

images

     Станом на початок червня загальний борг споживачів Закарпатської області за природний газ становить 1 мільярд 423 мільйони 715,52 тисячі гривень. Про це повідомляє прес-центр Закарпатської ОДА.

"Із них безпосередньо населення боргує 665 мільйонів 34 тисячі гривень, – наголошує Геннадій Москаль. – Більша частина боргу, а саме 758 мільйонів 680,8 тисяч гривень, – це борг по пільгах і субсидіях".

    Це означає, що програма пільг і субсидій за газ працює тільки на папері, реальних грошей на це держава не виділяє.

 

Loading...

ФОТОРЕПОРТАЖ

ОСТАННІ НОВИНИ

Пряма трансляція телеканалу "112 Україна"

Останні коментарі

 • Ну це трохи не так.На справді білі авто дуже погано видно взимку коли сніг.Найгірше видно популярний ...

  Детальніше...

   
 • I benefit from perusing your website. Cheers! [url=http://www.wownova.de/index.php?page=User boutique ...

  Детальніше...

   
 • Pretty great post. I simply stumbled upon your weblog and wished to mention that I have truly enjoyed ...

  Детальніше...

   
 • How does titan gel for sale forge? Titan gel review: sanjesh5734.mihanblog.com/.../ ...

  Детальніше...

   
 • Hi, i think that i saw you visited my site thus i came to “return the favor”.I'm trying to find things ...

  Детальніше...

   
 • ландшафтный дизайн Харьков ландшафтный дизайн Харьков (Grady: m-boots.ru/.../...

  Детальніше...

   
 • Эрофорс отзывы EroForce — капсулы для потенции, которые оказывают комплексное воздействие на мужской ...

  Детальніше...

   
 • Ман взагалі молодець! Хай Москаль і не часто на Перечинщині, ми знаємо, хто нас підтримує насправді!

  Детальніше...

   
 • Це добрі новини

  Детальніше...

   
 • Plusieurs d'entre eux font partie de la legislature, et, se placant a leur point de vue personnel ...

  Детальніше...

   
 • играть в дурака: tinyurl.com/l8uqjpu (http://tinyurl.com/l8uqjpu) tinyurl.com/k93o5ao ...

  Детальніше...

   
 • Виправіть, будь ласка, помилку у назві партії "Солідарність"

  Детальніше...

   
 • Шановний Іване Михайловичу вітаю Вас з тріумфальною перемогою на виборах. Бажаю берегти здоровя ...

  Детальніше...

Новини партнерів

Погода, Новости, загрузка...

Ми в соц. мережах

Каталог
сайтів України

український каталог